قدردانی روسای سازمان های صنعت،معدن و تجارت از بانک صنعت و معدن

تب‌های اولیه

قدردانی روسای سازمان های صنعت،معدن و تجارت از بانک صنعت و معدن

روسای سازمان های صنعت،معدن و تجارت بوشهر و ایلام از بانک صنعت و معدن با ارسال نامه ای قدردانی کردند.

 

  به گزارش دیوان اقتصاد، حسین حسینی محمدی و یارالله نصیری روسای سازمان های صنعت، معدن و تجارت بوشهر و ایلام با ارسال نامه هایی خطاب به علی اشرف افخمی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک صنعت و معدن از خدمات این بانک قدردانی کردند.

حسینی محمدی در بخشی از نامه ارسالی خود آورده است :

همانگونه که مستحضرید بانک صنعت و معدن در سال 1396 در اجرای طرح رونق تولید علیرغم منابع محدود با پرداخت بیش از 37 درصد از تسهیلات ، دارای رتبه اول در شبکه بانکی استان بوده است.

لذا بدینوسیله از خدمات ارزشمند و اهتمام شایسته جنابعالی و همکاران خدوم بانک صنعت و معدن بوشهر که در راستای پیشبرد اهداف دولت تدبیر و امید مبنی بر رونق تولید بنگاه های اقتصادی کوچک و متوسط زمینه ساز تحقق منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در ایجاد تحرک و افزایش تولید و اشتغال استان می باشد ارج نهاده و مراتب تقدیر و سپاس خود را ابراز می نمایم.

یارالله نصیری نیز در بخشی از نامه خود بیان داشت : به پشتوانه ارزش های اخلاقی و ایمانی ، تلاش ها و خدمات بی شائبه جنابعالی در راستای حمایت مالی از صنعتگران و اختصاص تسهیلات مورد نیاز طرح های مورد نیاز طرح های صنعتی متوسط و کوچک استان ایلام فضیلت ها و برکات ارزشمندی را به ثمر نشانده که شایسته سپاسگزاری است.
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

کانال تلگرام دیوان اقتصاد صفحه اینستاگرام دیوان اقتصاد