سامانیوم راه‌اندازی شد

سامانیوم راه‌اندازی شد

یک شنبه, آذر ماه 11, 1397 - 11:58 لینک کوتاه اشتراک گذاری با تلگرام پرینت

مدیر بخش توسعه و بازاریابی بانک سامان با اشاره به راه‌اندازی پلتفرم باشگاه مشتریان جامع بانک سامان گفت: سامانیوم یک سامانه باشگاه مشتریان است که به دنبال تعامل و ارائه پاداش به مشتریان بانک سامان برای استفاده از خدمات بانکی است.

به گزارش دیوان اقتصاد، بانک سامان امروز یازدهم آذرماه طی مراسمی در هتل هما با حضور مدیر عامل این بانک از خدمت باشگاه مشتریان با عنوان سامانیوم رونمایی کرد.
مرتضی حسینی نژاد، مدیر بخش توسعه و بازاریابی بانک سامانبرای معرفی این سامانه گفت: در حال حاضر برخی از مشتریان بانکی در ایران و جهان را مشتریان دیجیتال تشکیل می‌دهند که از ابتدا با خدمات جدید از جمله اینترنت و تلفن همراه خدمات مورد نیاز خود را دریافت کرده‌اند؛ بر همین اساس آن‌ها نیاز به خدمات خاصی دارند و برای رضایت آن‌ها باید خدمات مخصوصی طراحی و ارائه شود.
حسینی نژاد درباره روش‌های کسب امتیاز در سامانیوم اظهار داشت: مشتریان برای کسب امتیاز می‌توانند در درگاه‌های بانک سامان از جمله کارتخوان، خودپرداز و درگاه اینترنتی تراکنش داشته باشند، رسوب منابع مالی در حساب‌ها در قالب سپرده، قابلیت توصیه به دوستان و خرید خدمات گروه مالی سامان از روش‌های کسب امتیاز در باشگاه مشتریان است.
وی افزود: امتیازهای مشتریان مصارف مختلفی خواهد داشت که از جمله به آن‌ها می‌توان استفاده برای خدمات تخفیف، برگشت خرید (بازگشت مبلغی به صورت نقدی به کیف پول)، بازگشت قرعه کشی، رویدادهای ویژه از جمله کنسرت و سینما، مسئولیت‌های اجتماعی، تسهیل خدمات بانکی و کارت‌های اعتباری و خدمات گروه مالی سامان که به تدریج به سامانیوم اضافه می‌شود،
وی تاکید کرد:مهمترین بخش سامانیوم برای ارائه تجربه جدید به مشتریان ارائه اپلیکیشن باشگاه مشتریان به صورت جداگانه و تحت اپلیکیشن سامانیوم است.
از تغییر موضع بانک های اروپایی در کار با ایران خبر داد و گفت: یک بانک مهم اروپایی با برگزاری جلسه در ایران، خواستار از سرگیری همکاری های بانکی شده است.
سید احمد طاهری بهبهانی در مراسم رونمایی از یک اپلیکیشن بانکی با بیان اینکه در سالهای گذشته تغییرات مهمی را به لحاظ اجرای مقررات داخلی و ملی، دستورالعمل های بانک مرکزی، مقررات و ضوابط تطبیق و ضدپولشویی انجام داده ایم گفت: از این بابت دارای حسن شهرت و اعتبار و احترام ویژه ای در سطح دنیا هستیم و بانک هایی که تا چند روز گذشته به ما نامه می نوشتند که به دلیل تحریم ها امکان تداوم همکاری با ایران را ندارند، اکنون با روشن شدن تحریم ها، اعلام می کنند می خواهند با ایران کار کنند.
وی افزود: ما با یکی از بانکهای مهم اروپایی جلساتی داشتیم که می خواهند روابط با ما را از سربگیرند.
این مدیرعامل در نظام بانکی ادامه داد: ما در دوره تحریم های قبلی در حوزه تامین دارو و کالاهای اساسی فعال بوده و اکنون نیز در دور جدید تحریم ها در حوزه تامین مالی، انجام خدمات بانکی، تامین کالاهای اساسی، دارو و تجهیزات پزشکی را انجام خواهیم داد.
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

کانال تلگرام دیوان اقتصاد صفحه اینستاگرام دیوان اقتصاد