تاکید مدیرعامل بیمه ایران بر ضرورت توسعه بیمه های زندگی

تاکید مدیرعامل بیمه ایران بر ضرورت توسعه بیمه های زندگی

بیست و ششمین جلسه ستاد راهبردی بیمه های زندگی با حضور پورکیانی رییس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه ایران و با مشارکت کلیه اعضا برگزار شد.

به گزارش دیوان اقتصاد، در ابتدای جلسه رئیس ستاد، راهبر و دبیر ستاد راهبردی پس از قرائت دستور بیست وششمین جلسه ستاد، گزارش اقدامات به عمل آمده و نتایج حاصله در ۶ ماهه دوم سال ۹۷ توسط ستاد راهبردی ، کمیته های مرتبط فنی، راهبری و اجرایی و دبیرخانه و مجتمع تخصصی ذیربط را ارائه کردند.
در ادامه جلسه، پورکیانی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت با قدردانی از اقدامات به عمل آمده از سوی واحدهای ستادی و اجرایی، این اقدامات را شروع فعالیت شرکت در زمینه بیمه های زندگی دانست که وزن آن در برنامه شرکت در خصوص بیمه های زندگی حداکثر ۲۰ درصد از مسیر پیش رو برآورد می شود.
در ادامه، نقطه نظرات معاونین و اعضای ستاد مطرح شد. سپس پورکیانی در خصوص الزامات و فراهم ساختن زیرساخت های لازم به منظور پیشبرد فرآیندهای موجود در بخش های مالی و سرمایه گذاری، فنی، اجرایی و سیستم های موجود نرم افزاری، رهنمودهایی ارائه کرد.
مدیرعامل بیمه ایران همچنین انسجام کلیه واحدهای شرکت و هدایت تمامی سیاستها و برنامه ریزی های کلان و اجرایی شرکت به سمت بیمه های زندگی را از این پس جزء وظایف کمیته عالی ودر ذیل آن کمیته اجرایی و راهبردی به منظور اجرایی کردن مصوبات کمیته عالی دانست و هر دو کمیته را که متعاقبا اعضای آن از بین معاونین و اعضای موجود شورا انتخاب و شرح وظایف آن نیز از سوی ایشان ابلاغ خواهد شد در دستور کار قرار دادند.

گفتنی است، بیست و ششمین جلسه ستاد راهبردی بیمه های زندگی با حضور پورکیانی رییس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه ایران و با مشارکت کلیه اعضای شورا شامل: مبرقعی عضو هیات مدیره و رئیس ستاد راهبردی و معاونین مدیرعامل زاهدنیا، آریانپور، نعمت الهی، اناری مدیرکل بیمه اشخاص، جعفری تنها مدیر مجتمع ۱۵ آبان، موحد و اژدری از مجتمع تخصصی بیمه های زندگی و دبیرخانه ستاد برگزار شد.
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

کانال تلگرام دیوان اقتصاد صفحه اینستاگرام دیوان اقتصاد