گلکسی Note 10 پرچمدار جدید سامسونگ معرفی شد

گلکسی Note 10 پرچمدار جدید سامسونگ معرفی شد

شرکت سامسونگ الکترونیکس امروز محصولات سری گلکسی Note 10 خود را رونمایی کرد. سری Note 10 شامل برترین گوشیهای هوشمندی است که طراحی زیبا را با عملکرد قدرتمند و بهرهوری بالا ترکیب کرده و به کاربران کمک میکنند تا بیشترین بهره را از تک تک لحظات زندگیشان ببرند.

به گزارش دیوان اقتصاد، گلکسی Note 10 الهام گرفته شده از نسلی است که کار و زندگی شخصیشان کاملا در هم آمیخته است و حالا با استفاده از این سری از پرچمداران سامسونگ می‏توانند براحتی به هر شکلی که میخواهند کار کرده و روح خلاق خود را به نمایش بگذارند. گوشی‏های گلکسی نوت سامسونگ سالهاست که به میلیونها کاربر وفادارش در سراسر جهان کمک کردهاند تا علایق خود را دنبال کرده و به اهداف موردنظرشان برسند. حالا با گلکسی Note 10، سامسونگ به کاربران کمک میکند کاری را که عاشقش هستند بیشتر از گذشته انجام دهند.

دی جی کو مدیرعامل سامسونگ موبایل میگوید «گلکسی نوت از همان ابتدا نماد گلچینی از بهترین فناوریها و قابلیتها بود. حالا گلکسی Note 10 تصویری جدید از همین نماد برای کاربر امروزی است که می‏خواهد با استفاده از گوشی هوشمند خلاقیت و بهرهوری خود را یک قدم فراتر برده و بدون هیچ مشکلی در هر لحظه بین ایدهها و فعالیتهای خودش جابجا شود. تک تک بخش‌های گلکسی Note 10 برای آن طراحی شده که کاربران بتوانند دستاوردهای بیشتری داشته باشند. چه در حال تکمیل یک پروژه بزرگ کاری، ویرایش یک فایل ویدیویی، یا انجام بازی دلخواه روی موبایل باشید، گلکسی Note 10 به شما کمک میکند کارتان را سریعتر و بهتر انجام دهید».

 

طراحی هدفمند برای بهترین تجربه

کاربران گلکسی نوت به قدرت و طراحی دقیق این محصول علاقهمند هستند که صرفا به زیبایی و حس در دست گرفتن گوشی محدود نمی‌شود بلکه تجربه استفاده از آن را هم شامل می‌شود. هر بخش از گلکسی Note 10 زیبا، باریک و به شکلی طراحی شده که کاربر بتواند کل توجه خود را روی ایده‌ها، پروژهها و محتواهای مهم متمرکز کند.

•             در دو اندازه: شرکت سامسونگ برای اولین بار گلکسی نوت خود را در دو اندازه عرضه کرده است تا کاربران بتوانند بهترین نسخه متناسب با نیازهای خودشان را انتخاب کنند. به این ترتیب گلکسی Note 10 درهای دنیای نوت را به روی کاربرانی باز می‌کند که قدرت قلم S Pen و نهایت بهرهوری این محصول را در اندازهای کوچک تر دوست دارند. گلکسی Note 10 با نمایشگر Cinematic Infinity خود با اندازه 6.3 اینچ کوچکترین نمونه نوت است که تا کنون عرضه شده در حالیکه گلکسی Note 10+ با نمایشگر Cinematic Infinity با اندازه 6.8 اینچی بزرگترین نمونه نوت تولید شده تا کنون است اما هنوز هم در دست گرفتن و کار با آن بسیار ساده است.

نمایشگر Note 10 بهترین نمایشگر تولید شده توسط سامسونگ تا امروز است. از ساختار فیزیکی تا فناوری بکار رفته در نمایشگر، همه چیز با هدف تجربهای فراگیر از بازی، فیلم و برنامه‌های تلویزیونی برای کاربر طراحی شده است.

•             طراحی گوشه به گوشه: نمایشگر گوشه به گوشه Cinematic Infinity گلکسی Note 10 تقریبا بدون حاشیه است و برش داخلی صفحه نمایش برای دوربین سلفی هم بسیار ریز بوده و برای توازن طراحی در قسمت وسط قرار داده شده است. فراگیرترین نمایشگر سامسونگ، تجربهای دلپذیر را در هر مرحله از تفکر، عمل، تماشا و خلق برای شما ایجاد میکند.

•             نمایشگری با بهترین کیفیت: گلکسی Note 10 مجهز به نمایشگر Dynamic AMOLED است که تا کنون چندین جایزه را هم از آن خود کرده است. این نمایشگر با داشتن تاییدیه HDR10+ و فناوری Dynamic Tone Mapping میتواند عکسها و فیلمهای شما را روشنتر از گوشیهای قبلی گلکسی نوت نمایش داده و بازه بزرگی از طیفهای رنگی را هم پشتیبانی میکند. موسسه UL  یکپارچگی رنگ و روشنایی را تا 98% در نمایشگر گلکسی Note 10 تایید کرده است. قابلیت Eye Comfort در این نمایشگر بدون تاثیر گذاشتن بر کیفیت رنگ، میزان نور آبی را کاهش داده و تماشای صفحه را آسانتر میکند .

 

بیشترین بهره از هر لحظه

کاربران نوت اهمیت بسیار زیادی به بهرهوری داده و گوشیشان را یک ابزار ضروری برای رسیدن به دستاوردهای بیشتر میدانند. گلکسی Note 10 فناوری‏های جدید و توانمندیهای بیشتر را با هم تلفیق کرده تا این کاربران بتوانند به هر روشی که بیشترین بهرهوری را دارند، کارهایشان را انجام دهند.

•             تبدیل دستنوشته به متن: گلکسی Note 10 یک قابلیت جدید و قدرتمند به قلم S Pen خود اضافه کرده است. به این ترتیب کاربران میتوانند همزمان با برداشتن نوت بصورت دستنوشته در اپلیکیشن Samsung Notes آن را تبدیل به متن دیجیتالی کرده و با فرمتهای مختلف از جمله Microsoft Word ذخیره کنند. همچنین می‏توانند متن خود را بزرگ یا کوچک کرده و یا رنگ آن را تغییر بدهند. خلاصه جلسات را میتوان تنها با چند ضربه انگشت فرمتبندی کرده و با دیگران به اشتراک گذاشت به این ترتیب هر ایده ناگهانی که به ذهنتان برسد فورا تبدیل به یک سند قابل ویرایش میشود.

•             تحول قلم S Pen: گلکسی Note 10 هم از همان فناوری بلوتوث کممصرفی در قلم خود استفاده میکند که در سری Note 9 معرفی شده بود اما حالا قابلیت کاربردهای Air به آن اضافه شده که به شما امکان میدهد بخشهای خاصی از گوشی را با استفاده از علامت با قلم S Pen کنترل کنید. با عرضه SDK کاربردهای Air حالا برنامهنویسان میتوانند کنترلهایی را ایجاد کنند که امکان کار با اپلیکیشن یا بازی با استفاده از علایم قلم S Pen را بدهد.

•             دکس سامسونگ برای کامپیوتر : قابلیتهای دکس در گلکسی Note 10 بیشتر شده و حرکت بین گوشی و کامپیوتر یا مک برای کاربران ساده‌تر شده است. از طریق اتصال ساده USB میتوانید فایلها را براحتی بین دستگاههای مختلف جابجا کرده و با استفاده از موس و کیبورد، از اپلیکیشنهای موردعلاقهتان استفاده کنید و در عین حال دادههای اصلی را با استفاده از فناوری ناکس سامسونگ در امنیت کامل روی گوشی نگهداری کنید.

•             ارتباط با ویندوز: گلکسی Note 10 همچنین در قسمت Quick Panel خود دارای قابلیت Link to Windows است که با استفاده از آن و تنها با یک کلیک می‏توانید به کامپیوتر ویندوزی خود وصل شوید. به این ترتیب بدون نیاز به مراجعه به گوشی می‏توان نوتیفیکیشنها را دیده، پیام دریافت کرده و پاسخ دهید و حتی عکسهایتان را بررسی کنید.

 

دوربین حرفهای برای کاربران خلاق

چه تولیدکنندگان محتوا یا کاربران عادی، میتوانند از گلکسی Note 10 به عنوان ابزاری پیشرفته برای گرفتن عکسها و فیلمهایی شگفت انگیز استفاده کنند – پستها یا استوریهایشان از دیگران بسیار متمایز شود. پرچمدار جدید سامسونگ با ترکیب فناوری و نرمافزار تصویربرداری، قدرت عکسبرداری و فیلمبرداری با گوشی هوشمند را یک قدم به جلو برده است.

•             فناوری برتر در حوزه ویدیو: گلکسی Note 10 به کاربران امکان میدهد بدون انجام تنظیمات پیچیده، فیلم‌هایی حرفهای بگیرند. در حالت Live Focus Video تشخیص عمق تصویر به شما امکان میدهد با تار کردن پس زمینه روی سوژه خودتان تمرکز کنید. قابلیت Zoom-in Mic نیز صدای سوژه را در کادر بیشتر کرده و نویز پس زمینه را کاهش می دهد تا صدا متناسب با سوژه شما تقویت شود. همچنین با استفاده از حالت Super Steady میتوانید لرزشها یا پرش‌هایی را که معمولا باعث تار شدن تصویربرداریهای پرحرکت می‌شوند از بین ببرید، این قابلیت اکنون در حالت تصویربرداری هایپرلپس هم فعال شده تا بتوانید ویدیوهایی بدون پرش در این حالت بگیرید.

•             ویرایش ساده و سریع ویدیو: کاربران گلکسی Note 10 بعد از ضبط ویدیوی موردنظرشان میتوانند فورا و از طریق همان گوشی ویدیو را ویرایش کنند. اپلیکیشن Video Editor را می‏توانید به همراه قلم S Pen استفاده کنید و به این ترتیب به جای ضربه زدن روی صفحه گوشی برای انتخاب یا ویرایش یک کلیپ، کاربر میتواند دقیقا لحظه موردنظر را برای ویرایش تعیین کند. برای کسانی که در حوزه تولید محتوا کار کرده و نیاز به کنترل بیشتر روی ویدیو دارند، اپلیکیشن Adobe Rush  در گلکسی Note 10 میتواند مجموعهای کامل و دقیق از ابزارهای ویرایش را در اختیار بگذارد که کاربرد آنها با توجه به استفاده از قلم S Pen از قبل هم دقیقتر شده است.

•             Screen Recorder: گیمرهایی که بازیهایشان را بصورت زنده پخش میکنند یا بلاگرهایی که ویدیوهای آموزشی تهیه میکنند، می‏توانند از اپلیکیشن Screen Recorder در گوشی گلکسی Note 10 استفاده کنند. به این ترتیب میتوانید هرآنچه روی صفحه نمایش اتفاق میافتد را ذخیره کنید، در حالت تصویر در تصویر واکنش‏های خودتان را به آن اضافه کنید و حتی با استفاده از قلم S Pen روی تصویر یادداشت بنویسید که این کار ویدیوها را جذابتر و تعاملیتر میکند.

•             3D Scanner  و AR Doodle: گوشی گلکسی Note 10 نسخه بسیار پیشرفتهای از AR و تواناییهای سه بعدی را در دوربین خود اضافه کرده است. پرچمدار جدید سامسونگ علاوه بر دوربین فوق عریض، مجهز به یک وسیله بسیار جدید برای تولیدکنندگان محتوا است. با استفاده از AR Doodle شما میتوانید هر طرح یا تصویر انیمیشنی را با قلم S Pen گوشی روی عکسهای خودتان بکشید. اسکنر سه بعدی نیز یک قابلیت فوق العاده است که برای اولین بار در سری نوت عرضه شده است. با استفاده از این توانایی، دوربین تشخیص عمق گلکسی Note 10 میتواند از هر شیی  اسکن گرفته و فورا آن را به یک رندر سه بعدی متحرک تبدیل کند.

•             Night Mode: کاربران در خیلی از موارد در محیطهای کمنور از خودشان عکس میگیرند. مثلا در زمان خوردن شام یا در کنسرت یا وقتی از صحنهای در غروب خورشید لذت میبرند. با اضافه شدن حالت شب (Night Mode) به دوربین سلفی گلکسی Note 10 کاربران می‏توانند بدون توجه به میزان روشنایی محیط، سلفیهایی بسیار واضح بگیرند.

 

قدرتی بیرقیب برای کاربران پرکار

هواداران نوت از گوشی‌شان برای انجام هرکاری استفاده می‏کنند و گستره این کارها صرفا به فعالیتهای روزمره محدود نمی‏شود و پیگیری پروژههای بزرگ مثل امور تجاری، ویرایش ویدیو برای کانالهای اجتماعی، خلق تصاویر زیبا با استفاده از قلم S Pen را هم شامل می‏شود. حالا گلکسی Note 10 مجهز به سختافزار و قابلیتهای پیشرفتهای شده است که انجام همه این کارها را برای شما ممکن می‏کند:

•             شارژ فوق سریع: گلکسی Note 10+ با داشتن قابلیت شارژ سیمی 45 واتی ، تنها با 30 دقیقه شارژ یک روز کامل  کار میکند.

•             اشتراک شارژ بیسیم : اشتراک شارژ بیسیم هم به سری نوت اضافه شده است. حالا کاربران میتوانند ساعت گلکسی Watch، هدست‌های گلکسی Buds یا دیگر دستگاههای مجهز به فناوری Qi خود را با استفاده از گوشی گلکسی Note 10 شارژ کنند.

•             بازی: با سنگین شدن گرافیک و نیاز پردازشی بازیهای موبایلی، داشتن یک تجربه عالی از بازی با موبایل نیازمند گوشی با بهترین تواناییهاست. گوشی گلکسی Note 10 دارای باریکترین سیستم اتاقک خنککننده دنیاست که بهترین عملکرد را در زمان بازی داشته و در عین حال باعث می‏شود گوشی همچنان باریک و زیبا طراحی شود. حالت Game Booster در گوشی گلکسی Note 10 با استفاده از هوش مصنوعی عملکرد و مصرف باتری را بسته به نوع بازی شما تنظیم میکند. در عین حال با استفاده از خدمات استریم P2P به نام Play Galaxy Link در گوشی گلکسی Note 10، شما میتوانید بازی را که روی کامپیوتر خانگیتان در حال انجامش بودید، دقیقا از همان جایی که آخرین بار روی کامپیوتر بازی کردهاید، روی گوشیتان ادامه داده و به این ترتیب بدون نیاز به ذخیرهسازی محلی، بازی موردعلاقهتان را در حال حرکت هم ادامه دهید.

•             سرعت فوق سریع: سری گلکسی Note 10 از هر دو اتصال LTE و 5G پشتیبانی کرده و کاربران میتوانند از بالاترین سرعت موجود ارایه شده توسط اپراتور خود لذت ببرند. نسخه گلکسی Note 10+ 5G قدرت نسل آینده شبکه را بصورت کامل برای استریم ویدیوهای با کیفیت بالا، دانلود فوق سریع محتوا، استریم زنده بازیهایی با گرافیک سنگین در اختیار شما قرار میدهد. گوشی گلکسی Note 10+ 5G امکان انجام فوق سریع تمام کارها را برای ما فراهم کرده و به این ترتیب روش ما برای ارتباط با خانواده و دوستان و یا مصرف محتوا را تغییر میدهد.

 

دروازهای به اکوسیستم گلکسی

گلکسی Note 10 مغز اکوسیستم گلکسی است که مجموعهای از بهترین محصولات و خدمات را شامل شده و تجربه عالی از زندگی متصل و راحت را در اختیار کاربران قرار میدهد. دستگاههای پوشیدنی مانند ساعت گلکسی Watch Active 2 و تبلتهایی مانند گلکسی Tab S6 همه کاربران را در هر جایی حتی در حال حرکت، به اینترنت متصل نگه میدارد.

خدمات سامسونگ نیز با اتکا به محصولات تجربهای متصل و راحت، از جنس گلکسی را در اختیار کاربران قرار میدهد. خدمات Samsung Pay امکان پرداخت سریع را برای شما فراهم کرده، اپلیکیشن Samsung Health نیز به کاربران کمک میکند با رهگیری فعالیتهای روزمره، به اهداف خودشان در حوزه سلامت و تناسب اندام دست پیدا کنند. فناوری Samsung Knox هم با امنیتی در حد فناوریهای نظامی، از دادههای شما حفاظت میکند. پلتفرم هوشمند سامسونگ به نام Bixby هم در همه جا در کنار شماست تا زندگی ساده‌تر، منظم‏تر و متصل‏تری داشته باشید.

عرضه گلکسی Note 10

گوشیهای گلکسی Note 10 و Note 10+  در رنگهای مشکی، سفید و Aura Glow عرضه خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر میتوانید به آدرسهای news.samsung.com/galaxy و  www.samsungmobilepress.comیا www.samsung.com/global/galaxy/galaxy-note10 مراجعه کنید.

 

گلکسی Note 10+ گلکسی Note 10   

6.8-inch Quad HD+

Dynamic AMOLED Infinity-O Display

3040×1440 (498ppi)

HDR10+ Certified             6.3-inch FHD+

Dynamic AMOLED Infinity-O Display,

2280x1080 (401ppi)

HDR10+ Certified             نمایشگر

* اندازه صفحه نمایش برابر قطر یک مستطیل کامل و بدون در نظرگرفتن انحنای گوشهها اعلام شده است؛ اندازه واقعی قابل مشاهده به دلیل انحنای گوشهها و حفره دوربین کمتر است.

** رزولوشن پیشفرض Full HD+ است و می‏توان در تنظیمات آن را به Quad HD+ تغییر داد.    

اصلی : دوربین چهارگانه

-              فوق عریض : 16MP F2.2 (123°)

-              عریض : 12MP 2PD AF F1.5/F2.4 OIS (77°)

-              تله : 12MP F2.1 OIS (45°)

-              دوربین DepthVision :  VGA

 

سلفی : 10MP 2PD AF F2.2 (80°)     اصلی : دوربین سه گانه

-              فوق عریض : 16MP F2.2 (123°)

-              عریض : 12MP 2PD AF F1.5/F2.4 OIS (77°)

-              تله : 12MP F2.1 OIS (45°)

 

 

سلفی : 10MP 2PD AF F2.2 (80°)

                دوربین

77.2 x 162.3 x 7.9mm, 196g

قلم S Pen : 5.8 × 4.35 × 105.08 3.04g

*وزن مدل 5G نوت ۱۰ پلاس ۱۹۸ گرم است     71.8 x 151.0 x 7.9mm, 168g

قلم S Pen : 5.8 × 4.35 × 105.08mm,  3.04g  بدنه

پردازنده 7 نانومتری 64 بیتی هشت هستهای (حداکثر 2.7 GHz + 2.4 GHz + 1.9 GHz)

پردازنده 7 نانومتری 64 بیتی هشت هستهای (حداکثر 2.8 GHz + 2.4 GHz + 1.7 GHz)

* احتمال دارد متناسب با بازار و اپراتور متفاوت باشد          AP

۱۲ گیگابایت رم با ۲۵۶ گیگابایت حافظه

۱۲ گیگابایت رم با ۵۱۲ گیگابایت حافظه              ۸ گیگابایت رم با ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی (مدل LTE)

۱۲ گیگابایت رم با ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی (مدل 5G) حافظه

* احتمال دارد متناسب با مدل، رنگ، بازار و اپراتور متفاوت باشد

* به دلیل ذخیره سیستم عامل و نرم افزارهای مورد استفاده در قابلیتهای گوشی، حافظه قابل دسترس برای کاربر کمتر از این مقدار خواهد بود. مقدار حافظه در دسترس کاربر بسته به اپراتور متفاوت بوده و ممکن است بعد از بروزرسانی نرم افزارها نیز تغییر کند.        

دو سیم (هیبرید) : یک نانوسیم و یک نانوسیم یا درگاه حافظه SD (قابل ارتقا تا یک ترابایت)             دو سیم : یک نانوسیم و یک نانوسیم      LTE         سیم کارت

تک سیم : یک نانوسیم و درگاه حافظه SD (قابل ارتقا تا یک ترابایت)  تک سیم: یک نانوسیم             5G         

*احتمال دارد متناسب با مدل، رنگ، بازار و اپراتور متفاوت باشد

*سیم کارت و حافظه میکرو SD جداگانه فروخته می‌شود

*سینی سیم هیبرید به طور جداگانه و تنها در مدل LTE گلکسی نوت ۱۰ پلاس موجود است.

                               

4,300mAh(typical)           3,500mAh (typical)          باتری

* مقدار معمولی تحت شرایط آزمایشگاهی طرف ثالث است. مقدار معمولی برابر مقدار میانگین با درنظر گرفتن انحراف در ظرفیت باتری در میان نمونهها است که تحت استاندارد IEC 61960 آزمایش شدهاند. ظرفیت رتبه بندی شده (حداقل) برای گلکسی Note 10 برابر 3400 میلیآمپر بر ساعت و برای گلکسی Note 10+ برابر 4170 میلیآمپر بر ساعت است. عمر واقعی باتری ممکن است بسته به محیط شبکه، الگوهای کاربردی و دیگر عوامل تغییر کند.

* Super Fast Charging سیمی با استانداردهای QC2.0, AFC و PD3.0

* سرعت شارژ بیسیم برابر Fast Wireless Charging 2.0 سازگار با WPC و PMA

* اشتراک شارژ PowerShare، این ویژگی محدود به سامسونگ و برندهای گوشی دیگری است که با فناوری WPC Qi wireless شارژ می شوند 

اندروید ۹.۰ (Pie)                  سیستم عامل

Enhanced 4x4 MIMO, Up to 7CA, LAA, LTE Cat.20

- دانلود حداکثر تا 2 گیگابایت بر ثانیه/ آپلود حداکثر تا 150 مگابایت بر ثانیه

*سرعت واقعی ممکن است با توجه به هر بازار، اپراتور و شرایط محیطی کاربر متفاوت باشد        LTE         شبکه

5G Non Standalone (NSA), Sub6 / mmWave

*به اتصال بهینه 5G نیاز دارد. هزینه واقعی ممکن است با توجه به هر بازار، اپراتور و شرایط محیطی کاربر متفاوت باشد        5G         

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax (2.4/5GHz), VHT80 MU-MIMO, 1024QAM

- Up to 1.2Gbps Download / Up to 1.2Gbps Upload

* احتمال دارد متناسب با بازار و اپراتور متفاوت باشد

Bluetooth® v 5.0, ANT+, USB Type-C, NFC, Location (GPS, Galileo*, Glonass, BeiDou*)

* پوشش Galileo و BeiDuo ممکن است محدود باشد. BeiDuo برای بازارهای مشخصی در دسترس نیست  اتصال

NFC, MST

* احتمال دارد متناسب با بازار، اپراتور و خدمات رسان‌ها متفاوت باشد              پرداخت

شتاب سنج، ارتفاع سنج، حسگر اولتراسونیک اثر انگشت، حسگر ژیرو، حسگر ژئومغناطیسی، حسگر هال، حسگر مجاورت

(قلم BLE S Pen  : حسگر 6 محوری شامل حسگر ژیرو و شتاب سنج حسگرها

نوع قفل: الگو، پین، رمز عبور

نوع قفل بیومتریک: اثر انگشت، چهره  تایید هویت

بلندگو و هدفون‌های استریوی AKG

(محتویات جعبه هدفون : Type-C plug, hybrid canal type, 2way dynamic uni )

صدای فراگیر با فناوری Dolby Atmos (Dolby Digital, Dolby Digital Plus included)

فرمت‌های صوتی:

MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, WMA, AMR, AWB, FLAC, MID, MIDI, XMF, MXMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA, DSF, DFF, APE        صدا

MP4, M4V, 3GP, 3G2, WMV, ASF, AVI, FLV, MKV, WEBM              ویدئو

 

 
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

کانال تلگرام دیوان اقتصاد صفحه اینستاگرام دیوان اقتصاد