یادداشت

حمایت از اشتغال یکی از راهبردهای مهم بانک ملی ایران در راستای مسئولیت های اجتماعی است.

22 مرداد, 1396 - 16:32

از آغاز خلقت تاکنون سه پدیده بزرگ اختراع شده است: آتش، چرخ و بانکداری مرکزی «ویل راجرز».

18 مرداد, 1396 - 14:44

اواخر سال گذشته، تخصیص مبلغ ۲۰۰ هزار میلیارد ریال برای افزایش سرمایه بانک‌های دولتی تصویب شد که از این مبلغ ۹۳ هزارمیلیارد ریال، یعنی حدود ۵۰ درصد کل آن به افزایش سرمایه بانک ملی ایران اختصاص یافت.

10 تیر ماه, 1396 - 14:55

فضای کسب و کار آنلاین با گذر زمان، پیشرفت و توسعه چشمگیری یافته است و این کانال مدرن توزیع کالا و خدمات، روز به روز سهم بیشتری از دنیای تجارت را نصیب خود می کند.

31 خرداد, 1396 - 10:12

عضو هیات رئیسه اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در یادداشتی تاکید کرد که راهی جز تک نرخی کردن ارز نداریم و اگر قرار است تفکیک وزارت بازرگانی انجام شود، باید با رویکرد کوچک‌سازی و چابک سازی آن را دنبال کنیم.

27 خرداد, 1396 - 12:22

امین دلیری**رئیس سازمان فروش اموال تملیکی
همانطور که مقام معظم رهبری در بیانات اخیرشان اعلام نمودند از اولویت های مهم رییس جمهور آتی توجه به اقتصاد و معیشت مردم است. حال باتوجه به تجارب کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه و شواهد تجربی و تاریخی می توان برنامه روشنی به منظور نیل به اهداف سند چشم انداز و برنامه های توسعه ای کشور دست یافت.

30 اردیبهشت, 1396 - 18:12
یاداشت مدیر مسوول

ملت بزرگ ایران با حضور گسترده و شعور سیاسی خود ثابت کردند که به سمت عقب بر نمی گردند و تنها به مردم سالاری و حقوق مدنی آری می گویند چرا که از خشونت و افراطی گری به ستوه آمده اند.

30 اردیبهشت, 1396 - 14:26

**مهدی رضایی، معاون مالی بانک گردشگری

وظیفه هماهنگ سازی امور مالی، ارتباطات، بازاریابی و رعایت قوانین بازار سرمایه را به منظور فراهم ساختن امکان ارتباط مؤثر بین شرکت، متخصصان مالی و سایر بخش ها و کمک به دستیابی ارزش منصفانه اوراق بهادار بر عهده دارد نظام روابط سرمایه گذاران است.

11 اردیبهشت, 1396 - 12:47

* هادی قدیمی، نایب رییس هیات مدیره بانک ایران زمین

اگر می‌خواهیم اقتصاد مقاومتی در سال ۹۶ با دو بال تولید و اشتغال به پرواز درآید، چاره‌ای جز افزایش ظرفیت، تقویت و حمایت درست از شبکه بانکی نداریم و این مهم نیز جز با تصحیح انتظارات، سازوکارها و فرایندهای مرتبط با بانک‌ها محقق نخواهد شد.

 
2 اردیبهشت, 1396 - 10:40
مدیرعامل بانک توسعه صادرات بررسی کرد ؛

مدیر عامل بانک توسعه صادرات در یادداشتی عنوان کرد: اقتصاد نوین مفهومی از ترکیب جریان جهانی شدن اقتصاد و کاربرد فناوری اطلاعات در حوزه اقتصاد و بازرگانی است.

2 Bahman, 1395 - 10:33

علی جهانی مدیرکل روابط عمومی بانک صادرات ایران - شناخت جوهری از مفهوم روابط عمومی، مخاطب شناسی و احاطه کامل بر دایره ادراک مجموعه مرتبط از مقتضیات ضروری برای مدیریت محتوا در روابط عمومی است، لذا مشخص می شود که حرکت در این مسیر مستلزم دانش و مهارت در رشته های پیرامونی و به ویژه بهره مندی از شم قوی مدیریت است.

15 دی ماه, 1395 - 13:49

شاید بدبین‌ترین افراد جهان هم تصور نمی‌کردند مردم دو کشور قدرتمند جهان ظرف کمتر از ۶ ماه با دو تصمیم خود، تمام سیاست و اقتصاد جهان را تحت‌الشعاع خود قرار دهند.

12 دی ماه, 1395 - 00:21

 *علی امانی *حسابدار رسمی

 این‌روزها در نشریات، مجلات و فضای مجازی مطالب متعددی درباره بانک‌ها ملاحظه می‌شود. این مطالب حاوی طیف وسیعی از موضوعات شامل روشنگری، انتقاد، دلسوزی، نصیحت، تهدید، درخواست تلویحی کمک و جنجال‌سازی است؛ اما واقعیت چیست؟ داستان از بسته‌شدن نماد معاملاتی چند بانک خصوصی یا دولتی خصوصی‌شده و مشخص‌شدن زیان‌دهی آنها شروع شد. آیا بدون پرداختن به اصل موضوع، مشکل حل خواهد شد؟ آیا به‌تعویق‌انداختن شفاف‌سازی و عریان‌شدن وضعیت بحرانی این صنعت، به حال کشور و صنعت سودمند خواهد بود؟ آیا نشانه‌گیری بانک مرکزی در انتقادات، مبتنی بر واقعیت و صواب است؟ آیا مشکل بازار سرمایه به ‌این‌ ترتیب برطرف خواهد شد؟ و سؤالات متعددی از این دست که در ادامه بررسی می‌شود.

 
4 دی ماه, 1395 - 14:29

وضع مالیات ارزش افزوده بر خرید بیمه شخص ثالث، که نتیجه‌اش تحدید خریداری این نوع از بیمه است مغایر با منطق اجباری بودن آن خواهد بود،‌ بنابراین ضرورت معافیت صنعت بیمه از مالیات بر ارزش افزوده با هدف تشویق تقاضای بیمه، انکارناپذیر است.

27 Azar, 1395 - 09:23

صفحه‌ها

اشتراک در یادداشت