ترکیب نمایندگان اتاق تهران تکمیل شد

ترکیب نمایندگان اتاق تهران تکمیل شد

چند ماه پس از آغاز به کار اعضای جدید اتاق بازرگانی تهران، وزیر صنعت، معدن و تجارت سه نماینده باقی‌مانده دولت در این اتاق را مشخص کرد.
 

به گزارش دیوان اقتصاد به نقل از ایسنا، در انتخاباتی که اسفندماه سال ۱۳۹۷ برگزار شد فعالان بخش خصوصی تهران ۴۰ نماینده خود را برای حضور در این اتاق نهایی کردند و ترکیب کمیسیون‌ها نیز براساس رای‌گیری‌های انجام شده تعیین شد.
طبق قانون دولت نیز در اتاق بازرگانی تهران ۲۰ نماینده دارد که پیش از این ۱۷ نفر از آنها معرفی شده بودند.
رضا رحمانی در روز پایانی فروردین‌ماه سال جاری در نامه‌ای ۱۷ نفر از نمایندگان دولت در این اتاق را معرفی کرد تا امکان برگزاری جلسات رسمی هیات نمایندگان اتاق تهران فراهم شود.
با گذشت حدود شش ماه وزیر صنعت، معدن و تجارت امروز در نامه‌ای جدید ۳ نماینده باقی‌مانده دولت در این اتاق را نیز معرفی کرده است.
براین اساس حمید زادبوم (سرپرست سازمان توسعه تجارت)، صادق نیارکی (سرپرست امور صنایع وزارت صمت) و علی‌اکبر رضایی (مشاور وزیر صمت) به عنوان نمایندگان باقی‌مانده اتاق تهران معرفی شده‌اند تا در جلسات شرکت کنند.

طبق برنامه‌ریزی انجام شده جلسه بعدی هیات نمایندگان اتاق تهران ۳۰ مهرماه برگزار خواهد شد و بدین ترتیب تمام ۶۰ نماینده بخش خصوصی و دولت می‌توانند در این جلسه شرکت کنند.
 
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

کانال تلگرام دیوان اقتصاد صفحه اینستاگرام دیوان اقتصاد