اولین قطار گردشگری کویر فردا راه‌اندازی می‌شود 

اولین قطار گردشگری کویر فردا راه‌اندازی می‌شود 

چهارشنبه, آبان 22, 1398 - 12:26 لینک کوتاه اشتراک گذاری با تلگرام پرینت

اولین قطار گردشگری کویر فردا بیست و سوم آبان راه‌اندازی می‌شود و طبق برنامه، پنج شنبه هر هفته مسافران را در قالب دو گروه گردشگری و طبیعت‌گردی از تهران به کاشان جابه‌جا می‌کند.
 

به گزارش دیوان اقتصاد به نقل از روابط عمومی شرکت حمل‌ونقل ریلی رجا رضا عصاری معاون اجرایی این شرکت از راه‌اندازی قطار گردشگری کویر(تهران-کاشان) خبر داد و گفت: این قطار در قالب برنامه‌ یک روزه، از بیست و سوم آبان ماه ۱۳۹۸ پنجشنبه‌ها ساعت ۶:۲۰ از تهران حرکت و حدود ساعت ۲۲ به ایستگاه راه‌آهن تهران مراجعت می‌کند.
وی در خصوص برنامه‌های این قطار گردشگری گفت: مسافران این قطار در قالب دو گروه گردشگری و طبیعت گردی سفر خود را از ایستگاه کاشان آغاز می‌کنند که گروه اول با اتوبوس به سمت شهر نوش آباد جهت بازدید از شهر زیر زمینی اویی حرکت کرده و در ادامه از مسجد جامع و مناره سلجوقی همچنین کویر ابوزید آباد بازدید می‌کنند.
عصاری اظهار داشت: گروه دوم نیز بعد از بازدید خانه‌های تاریخی (بروجردی‌ها- طباطبایی‌ها)، باغ فین به کویر ابوزید آباد خواهند رفت.
معاون اجرایی شرکت رجا با بیان اینکه در این برنامه گردشگری، راهنمای تور مجرب و رسمی ميراث فرهنگی به توضیحات در اماکن گردشگری می‌پردازد، افزود: متقاضیان با پرداخت مبلغ ۲ میلیون ۵۹۵ هزار ریال علاوه بر هزینه‌های بلیت رفت و برگشت قطار، اتوبوس و ... ، از خدمات دیگری همچون پذیرایی صبحانه، نهار، شام و میان وعده همچنین بيمه مسافرتی گروهي و انفرادي برخوردار می‌شوند.
عصاری در خصوص نحوه خرید بلیت این قطار گفت: متقاضیان سفر با قطار گردشگری کویر می‌توانند علاوه بر سایت رجا (www.raja.ir)، از طریق سایر روش‌های فروش ( تلفن ۱۵۳۹، نمایندگی‌های مجاز فروش و وب سرویس‌ها) برای تهیه بلیت اقدام کنند.
 
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

کانال تلگرام دیوان اقتصاد صفحه اینستاگرام دیوان اقتصاد