بهره‌برداری از ۳۳ هزار میلیارد تومان پروژه آب و برق تا پایان سال جاری

بهره‌برداری از ۳۳ هزار میلیارد تومان پروژه آب و برق تا پایان سال جاری

سه شنبه, بهمن 22, 1398 - 14:19 لینک کوتاه اشتراک گذاری با تلگرام پرینت

وزیر نیرو با اشاره به اینکه تا پایان سال، ۳۳ هزار میلیارد تومان طرح آب و برق به بهره‌برداری خواهد رسید، گفت: تا امروز ١٤٣ پروژه را با سرمایه‌گذاری ٢٢ هزار میلیارد تومانی در ٢٣استان کشور افتتاح کردیم.

به گزارش دیوان اقتصاد,رضا اردکانیان روز سه‌شنبه در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن، در گفت وگو با ایرنا، با تبریک یوم‌الله ٢٢بهمن، افزود: ٢٢ بهمن روز ملی ما ایرانیان است.
وزیر نیرو بیان کرد: هر ملتی روز ملی دارد و آن روز را با مراسمی گرامی می‌دارند. در اغلب موارد، مراسم روز ملی کشورها، مراسمی رسمی است و ناظر بر دعوت از شرکت‌کنندگان رسمی و تشریفات خاص است.
اردکانیان افزود: این در حالی است که در ایران روز ملی به معنای گرامیداشت ٢٢ بهمن سال ۵۷ است ولی خاصیت متفاوتی دارد و آن این است که علاوه بر گرامیداشت این حماسه، نگاه به آینده نیز وجود دارد.
وزیر نیرو با بیان اینکه هر ٢٢ بهمن به میدان می‌آییم تا مجددا هم پیمان شویم، گفت: همه مردم به میدان می‌آیند و دعوت رسمی نیست و مراسمی سراسری است.
اردکانیان تاکید کرد: امسال هم این مراسم با ویژگی خاص و با چهلم شهادت سپهبد سلیمانی که به عنوان یک سرباز جاوید وطن نامش در تاریخ ایران ثبت است، همزمان شد.
وزیر نیرو اضافه کرد: ما این را بسیار شنیده و خود نیز برای دیگران بسیار دعا می‌کنیم که خداوند عمر با برکتی دهد، حال دیدیم که رفتن و شهادت پربرکت هم بسیار پرمعنا و شهادت سردار سلیمانی شروع برکاتی برای انقلاب است.
اردکانیان با بیان اینکه امیدواریم خداوند همه ما را قدردان کند تا به عنوان خدمتگزاران مردم در صنعت آب و برق به وظایف‌مان عمل کنیم، خاطرنشان کرد: همانطور که رییس جمهوری در سخنرانی خود تاکید کرد، قرار گذاشتیم از نیمه سال تا پایان سال ٢٢٧طرح بزرگ آب و برق را با سرمایه‌گذاری ٣٣هزار میلیارد تومان تا پایان سال افتتاح کنیم.
وزیر نیرو ادامه داد: امروز که ٢٢بهمن است هفته پانزدهم را پشت سرگذاشتیم و در این بازه زمانی ١٤٣ پروژه را با سرمایه‌گذاری ٢٢ هزار میلیارد تومانی در ٢٣ استان کشور افتتاح کردیم.
اردکانیان افزود: آخر این هفته میهمان مازندرانی‌های خونگرم هستیم و هفته آینده را با سفر به هرمزگان آغاز می‌کنیم و انشالله این مسیر ادامه خواهد داشت.
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

کانال تلگرام دیوان اقتصاد صفحه اینستاگرام دیوان اقتصاد