امکان تردد در آزادراه همت- کرج از ۲۹ اسفند ۹۸

امکان تردد در آزادراه همت- کرج از ۲۹ اسفند ۹۸

سه شنبه, اسفند 27, 1398 - 13:22 لینک کوتاه اشتراک گذاری با تلگرام پرینت

وزیر راه و شهرسازی گفت: طبق اعلام رئیس‌جمهوری، امکان تردد در آزادراه همت-کرج از روز پنج‌شنبه ۲۹ اسفند وجود دارد و مردم می‌توانند از پس فردا در این آزادراه تردد کنند.

به گزارش دیوان اقتصاد،محمد اسلامی در حاشیه افتتاح قطعات دو و سه آزادراه همت-کرج که صبح امروز با حضور رئیس جمهوری افتتاح شد، اظهار داشت: دست اندرکاران حوزه راهسازی توانسته‌اند یکی دیگر از وعده‌های دولت را با همت دست اندرکاران حوزه راهسازی محقق کردیم.

وی افزود: یکی از رنج‌های دائمی مردم ایران، ترافیک سنگین اتوبان تهران-کرج و کرج-قزوین بوده؛ قطعه یک آزادراه همت-کرج در سال ۹۱ به بهره‌برداری رسید و قطعات دو و سه به طول ۹.۶ کیلومتر از پس فردا قابل عبور و مرور برای مردم خواهد بود.

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه شهرداری کرج تعهد کرده که کنار گذر شمالی کرج را به صورت آزادراه تکمیل کند، گفت: این پروژه نیز سهم بالایی در کاهش ترافیک و زمان سفر خواهد داشت.

وی یادآور شد: آزادراه همت-کرج در ۱.۵ سال گذشته ۳۰ درصد پیشرفت و بیش از ۱۰۰ معارض داشته است که با همت استانداران و ادارات کل راه و شهرسازی مشکل معارضان به عنوان علت اصلی طولانی شدن زمان پروژه برطرف شد.
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

کانال تلگرام دیوان اقتصاد صفحه اینستاگرام دیوان اقتصاد