آغاز ثبت‌نام متقاضیان انتخاب صادرکننده نمونه از هفتم تیرماه

آغاز ثبت‌نام متقاضیان انتخاب صادرکننده نمونه از هفتم تیرماه

ثبت‌نام از متقاضیان حضور در فرآیند انتخاب صادرکنندگان نمونه از روز شنبه هفته آینده، ۷ تیرماه ۹۹ آغاز می‌شود و متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سایت معرفی شده نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

به گزارش دیوان اقتصاد، مراسم روز ملی صادرات، همه‌ساله در تاریخ ۲۹ مهرماه برگزار می‌شود و فرصتی برای تقدیر از صادرکنندگان نمونه کشور به شمار می‌آید. تا سال گذشته وزارت صنعت، معدن و تجارت متولی برگزاری این مراسم بود تا اینکه عاقبت نقد و نظر بخش خصوصی در این زمینه شنیده شد و با اعلام رضا رحمانی وزیر پیشین صنعت، معدن و تجارت، مسئولیت برگزاری این مراسم از امسال به اتاق ایران سپرده شد.
با واسپاری مسئولیت برگزاری مراسم روز ملی صادرات به اتاق ایران، کارگروه انتخاب صادرکننده برتر در پارلمان بخش خصوصی تشکیل شده تا ضمن زمینه‌سازی برای برگزاری باشکوه این مراسم، مقدمات ثبت‌نام از متقاضیان حضور در فرایند انتخاب صادرکنندگان نمونه را نیز به انجام برساند.
اولین نشست این کارگروه در اردیبهشت امسال، با حضور نمایندگان سازمان توسعه تجارت، گمرک و معاونت استان‌ها و تشکل‌های اتاق ایران برگزار شد، محمدرضا رمضانی، دبیر کل اتاق ایران، اعلام کرد: برای برگزاری مراسم امسال روز ملی صادرات، اتاق ایران با ارسال دعوت‌نامه‌ای به روسای سه قوه در نظر دارد تا در آخرین مراسم روز ملی صادرات در دولت دوازدهم، میزبان رئیس‌جمهور باشد تا دغدغه‌های صادرکنندگان در حضور ایشان نیز مطرح شود.
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

کانال تلگرام دیوان اقتصاد صفحه اینستاگرام دیوان اقتصاد