با “کالاکارت” بانک مهر ایران، درآمد آینده را امروز هزینه کنید

با “کالاکارت” بانک مهر ایران، درآمد آینده را امروز هزینه کنید

تورم موجود در اقتصاد باعث شده بسیاری نتوانند نسبت به خرید وسایل یا دریافت خدمات مورد نظر خود اقدام کنند. اما بانک قرض‌الحسنه مهر ایران با طرح «کالاکارت»، درآمد آینده شما را امروز در اختیارتان قرار می‌دهد تا دیگر نگران کاهش قدرت خرید خود در آینده نباشید.

به گزارش دیوان اقتصاد،احتمالاً برایتان پیش آمده که نیاز به خرید یک کالای ضروری داشته‌اید، اما در آن زمان مبلغ مورد نیاز برای خرید آن را در اختیار نداشته‌اید؟ شاید در آن شرایط فکر کرده‌اید کاش می‌توانستید از درآمد آینده خود مبلغ مورد نیاز خرید آن کالا را بپردازید. اما نه دسته‌چک معتبری داشته‌اید و نه بانکی بوده که به شما تسهیلاتی بدهد تا بتوانید برای خرید آن کالا اقدام کنید. از سوی دیگر شاید امکان پرداخت سود بالای فروش اقساطی یا تسهیلات بانکی را نداشته‌اید تا بتوانید از این روش‌ها نسبت به خرید کالا اقدام کنید. کالاکارت طرحی است که بانک مهر ایران برای حل کردن همین مشکل ارائه کرده است.
در چارچوب طرح یاد شده خریدار با دریافت یک کالا کارت که مبلغ مشخصی اعتبار در آن وجود دارد، می‌تواند به فروشگاه‌ها یا مراکز ارائه خدمت طرف قرارداد بانک مهر ایران مراجعه کرده و با استفاده از اعتبار آن کارت، کالا یا خدمت مورد نظر خود را دریافت کند.
به‌طور مشخص سازوکار فعالیت طرح یاد شده به این صورت است که اعتباری در کارت آن دسته از مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران که متقاضی دریافت آن باشند، شارژ شده و آن‌ها می‌توانند از این اعتبار برای خرید کالا یا خدماتی که از سوی پذیرندگان طرف قرار داد بانک ارائه می‌شود، استفاده کنند.

با دریافت کالاکارت چه کالاهایی می‌توان خرید؟
در شهرهای مختلف ایران، فروشگاه‌ها و مراکز متنوعی از جمله لوازم خانگی، پوشاک، ساعت، کیف و کفش، کالای خواب، تلفن همراه، لوازم کامپیوتری، آموزشگاه رانندگی، مدارس غیردولتی، لوازم‌التحریر، آتلیه، دفتر وکالت، ابزار فروشی، تعمیرگاه خودرو، فروشگاه موتورسیکلت، کلینیک دندانپزشکی، پزشک عمومی، بیمارستان، فیزیوتراپی، سالن آرایش، فروشگاه عطر، فروشگاه کابینت، گالری پرده‌، فروشگاه مصالح ساختمانی، گالری فرش، گالری لوستر، فروشگاه مبل، فروشگاه لوازم برقی، مجموعه ورزشی، هتل و… جزو پذیرنده‌های طرف قرارداد با بانک مهر ایران هستند که می‌توانید با دریافت کالاکارت از آن‌ها کالا خریداری کرده یا خدمات آن‌ها را دریافت کنید.
اگر مشتری بانک مهر ایران هستید، خوب است که با استفاده از این طرح، کالای مد نظر خود را با فشار کمتری بر درآمد خود خریداری کرده و در عین حال از کالای ایرانی نیز حمایت کنید. برای دریافت کالا کارت بانک مهر ایران کافی است به یکی از شعب بانک در سراسر کشور مراجعه و درخواست کالا کارت خود را مطرح کنید. مرحله بعد نیز مراجعه به فروشگاه‌های طرف قرارداد کالا کارت و خرید کالاهای مورد نیاز خود است.
مبلغی که در قالب این تسهیلات قرض‌الحسنه اعطا می‌شود، ۲۰۰ میلیون ریال است که تقریباً قیمت تمام کالاهای مصرفی بادوام به غیر از مسکن و خودرو را پوشش می‌دهد. یعنی عمده لوازم خانگی متعارف موجود در بازار با اعتبار موجود در کالاکارت قابل خرید است و بسیاری از خدمات آموزشی و بهداشتی را می‌توان به‌پشتوانه این اعتبار دریافت کرد. پرداخت اقساط این طرح یک ماه استراحت دارد؛ یعنی یک ماه پس از واریز وام و ارائه کالا کارت آغاز می‌شود.
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

کانال تلگرام دیوان اقتصاد صفحه اینستاگرام دیوان اقتصاد