برگزاری اختتامیه سومین جشنواره فروش بیمه های زندگی کارآفرین

برگزاری اختتامیه سومین جشنواره فروش بیمه های زندگی کارآفرین

مراسم اختتامیه سومین دوره جشنواره فروش بیمه های زندگی در نیمه اول سال ۱۳۹۹ بیمه کارآفرین روز پنجشنبه ۲۹ آبان ماه  در سالن اجتماعات ساختمان مرکزی شرکت برگزار گردید.

به گزارش دیوان اقتصاد،مراسم اختتامیه این از جشنواره به دلیل شیوع بیماری کرونا و رعایت پروتکل های بهداشتی با حضور مدیرعامل، معاونین و تعداد محدودی از مدیران ستادی و شعبه تهران مرکزی در سالن اجتماعات ساختمان مرکزی تهران و حدود ۲۰۰۹ نفر از همکاران و شبکه فروش از سراسر کشور به صورت آنلاین برگزار شد.

در ابتدای این مراسم، علیرضا حجتی معاون توسعه بازار و شبکه فروش ضمن تبریک موفقیت به بیش از ۱۵۰ نفر از نمایندگان در کل کشور در این دوره از جشنواره فروش و تحقق بودجه اظهار امیدواری کرد که این تلاش و همدلی بیشتر از قبل موجب درخشش بیمه کارآفرین را در صنعت بیمه فراهم نماید.

در ادامه این مراسم محمد حیدری مدیرعامل شرکت ضمن آرزوی سلامتی و تندرستی برای همه اعضای خانواده بزرگ بیمه کارآفرین، هدف از برگزاری این مراسم را قدردانی از زحمات همه همکاران و شبکه فروش در کسب موفقیت های شرکت دانست.

وی افزود:«شرکت بیمه کارآفرین دستاوردهای ارزشمندی را در شش ماهه اول سال کسب نموده است که از جمله آن کسب ۱۱۶ میلیارد تومان سود خالص شرکت با وجود تمام مشکلات و سختی های موجود کشور و احتساب ۳۰ درصد سود مشارکت برای بیمه گذاران عمر را میتوان برشمرد.»

مدیرعامل بیمه کارآفرین در ادامه سخنان خود افزود:«در حوزه خلق محصول جدید در بیمه های زندگی و درمان موفق بوده ایم و برای سال آینده محصولات جدیدی به بازار عرضه خواهیم کرد.»

وی ضمن تقدیر از مشارکت شعب و نمایندگان در امور شرکت به ویژه جشنواره فروش از ایشان خواست تا با توجه ویژه به رویکردهای نوظهور در حوزه الکترونیک توانمندی های لازم برای ورود هرچه بیشتر به این عرصه را کسب نمایند.

درپایان این همایش از نمایندگان برتر فروش در کل کشور و شعبه مرکزی تهران با اهدا تندیس و جوایز نفیس تقدیر به عمل آمد.
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

کانال تلگرام دیوان اقتصاد صفحه اینستاگرام دیوان اقتصاد