یادداشت

این روزها برخی افراد با اهداف خاص و چه بسا مغرضانه به دنبال تخریب و ایجاد حجمه های بی اساس و گاهاً مأیوس کننده علیه کارکنان خدوم و زحمتکش شبکه بانکی کشور هستند.
1 ژوئن, 2023 - 22:15
حاجی اشرفی:
دانش و تجربیاتی که بوسیله بشر در هر کجای کره زمین تولید می شود متعلق به همه جامعه جهانی و الگوی علمی و عملی انسانها در اقصی نقاط گیتی در همه ادوار است.
30 می, 2023 - 10:10
«مهار تورم، رشد تولید» شعار امسال است و روش های نوین تامین مالی که دولت در دستور کار قرار داده هم درست با این نامگذاری عجین است.
27 می, 2023 - 13:23
​منصور شیخ‌الاسلامی:
​منصور شیخ‌الاسلامی، مدیر امور حوزه مدیریت و ارتباطات بانک صادرات ایران در پیامی به مناسبت هفته ارتباطات و روابط‌عمومی، امیدآفرینی، ایجاد اعتماد و خلاقیت در جامعه را از جمله اهداف روابط‌عمومی‌ها در عصر حاضر عنوان کرد و برای فعالان این صنعت آرزوی موفقیت و بهروزی کرد.
21 می, 2023 - 11:07
محمد حسن ترابی
مدیر روابط عمومی و امور مشتریان بانک صنعت و معدن به مناسبت ۲۷ اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی در یادداشتی به تشریح چرایی عملکرد بهتر روابط عمومی های کارآفرین در استفاده از فرصت ها و محور قرار دادن مخاطبین در قالب یک نظام یکپارچه ارتباطی پرداخته است.
20 می, 2023 - 16:27
ماندانا محمدزاده:
۲۷ اردیبهشت ماه، روز ارتباطات و روابط عمومی» نام گرفته است. گرچه مفهوم «ارتباطات و روابط عمومی» از بدو خلقت بشر و با هدف ایجاد ارتباط دو و چند سویه میان انسان ها شکل گرفته است، اما «علم ارتباطات و روابط عمومی» در جهان از قرن ۱۹ میلادی پا گرفت و در ایران نیز عمر چندانی ندارد.
18 می, 2023 - 19:46
بهمن علی بخشی:
بهمن علی بخشی مدیر روابط‌عمومی بیمه سینا: روابط‌عمومی از آن جهت که با عموم تعامل دارد بسیار شبیه یک صحنه در یک نمایشنامه است. شما گوش می دهید، اطلاعات دریافت می کنید و پاسخ می دهید، سپس دوباره این کار را انجام می دهید. البته دستورالعمل ها و قوانین مشخصی نیز در این زمینه نیز وجود دارد دارد اما شهود و احساسات انسان در روابط‌عمومی به همان اندازه مهم هستند که در هر شکل هنری مهم است، روابط‌عمومی یک هنر است و من بسیار مفتخرم که خودم را هنرمند می نامم.  
15 می, 2023 - 13:57
زنان؛ سکان‌داران فنی صنعت
نیمی از جمعیت جوامع بشری را زنان تشکیل می‌دهند و نقش مهم و اثرگذار آنها در گسترش و توسعه کسب‌و‌کار و کارآفرینی امروزه بر کسی پوشیده نیست. 
14 می, 2023 - 10:24
 محسن شمشیری:
شرکت بیمه ایران، با ایجاد سامانه دیجیتال « بیمه ایران من» خدمات گسترده ای را به صورت آنلاین در اختیار مردم قرار داده است. به عنوان مثال بیمه گذاران با ورود به آدرس این سامانه https://my.iraninsurance.ir/ می توانند خسارت خودروی خود را دریافت کنند و نیاز به مراجعه حضوری در شعب ندارند.
13 می, 2023 - 10:10
مریم ابونیا: 
اعلام خبر دریافت کارمزد از صاحبان کارتخوان با تیتر «دریافت رقم ناچیز کارمزد از دارندگان دستگاه‌های کارتخوان» نکته‌ای است که بد نیست به آن توجه کنیم.
11 می, 2023 - 18:59
 همه ما کم و بیش مشابه این جمله را شنیده ایم که «تا می تونی نذار سرو کارت با بانک های دولتی و خصولتی بیفته! کارت که انجام نمیشه هیچ، اعصابت هم خرد میشه!»
4 می, 2023 - 15:12
محمدرضا اسلامی:
با راه اندازی دو ابزار جدید معاملاتی گواهی سپرده و قراردادهای آتی شمش طلا در بورس کالا، اکنون تحلیلگران و کارشناسان از مزیت‌های مهم این دو ابزار در روان‌سازی معاملات طلا خبر می‌دهند. یادداشت زیر از همین زاویه به اهمیت این دو ابزار پرداخته است.
18 آوریل, 2023 - 16:48
به دنبال شکست بانک سیلیکون‌ولی و واگذاری آن به شرکت بیمه سپرده فدرال، گروهی این رویداد را مشابه بحران۲۰۰۸ دانستند.
13 مارس, 2023 - 15:14
راه‌اندازی معاملات ابزارهای مالی مبتنی بر رمزارزها در بورس‌های اوراق بهادار این امکان را برای سرمایه‌گذاران فراهم می‌کند تا بتوانند با اتخاذ موقعیت معاملاتی مناسب در این ابزارها، ریسک موقعیت معاملاتی خود را در بازار نقد رمزارزها پوشش دهند یا اینکه به جای سرمایه‌گذاری در بازار نقد رمزارزها، اقدام به خرید و فروش ابزارهای مالی مبتنی بر رمزارزها کنند و از این طریق در معرض کسب بازدهی ناشی از نوسان قیمت رمزارزها قرار گیرند.
11 مارس, 2023 - 11:07
عسل اشتری:
سرپرست بیمه های مسئولیت و مهندسی بیمه تعاون، در یادداشتی به تشریح حقوق مالکیت فکری و نقش بیمه در صیانت از آن پرداخته است که در ادامه می آید.  
28 فوریه, 2023 - 11:00
رئیس هیات‌مدیره شرکت آسان سرمایه گستر ایرانیان:
با بررسی لایحه پیشنهادی بودجه 1402 دولت متوجه  تاثیرات مثبت و منفی این لایحه بر بازار سرمایه می شویم که در این نوشتار سعی داریم به برخی از این موارد بپردازیم.
21 فوریه, 2023 - 16:09
سرپرست بیمه های مسئولیت و مهندسی بیمه تعاون، در یادداشتی به تشریح بیمه و بایسته های آن پرداخته است؛ امری که شاید سوال ذهنی بسیاری از افرادی باشد که برای افرادی که به چرایی و ضرورت بیمه می اندیشند.
16 ژانویه, 2023 - 10:44
عصر جدید در پیش است
صنعت بیمه در سال‌های پیش رو با چالش‌های متعددی مواجه خواهد شد. این صنعت برای مقابله با چالش های پیش روی خود لازم است تا نوآوری، سرعت و چابکی را سنگ بنای راهبردی خود قرار دهد. 
8 ژانویه, 2023 - 17:02
دوازدهمین سال تأسیس صندوق توسعه ملی؛
علیرضا کنگرلو مدیر حوزه ریاست و روابط عمومی صندوق توسعه ملی، به مناسبت دوازدهمین سالگرد تأسیس صندوق توسعه ملی، در یادداشتی به تاریخچه تأسیس این صندوق اشاره و این صندوق ثروت ساز را تشریح کرد.
5 ژانویه, 2023 - 15:21
مدیرعامل بورس انرژی:
گواهی صرفه‌جویی انرژی، به نوعی شریک‌کردن مصرف‌کننده در سود حاصل از صرفه‌جویی در بازار شفاف و رقابتی است. درصورت راه‌اندازی بازار گواهی صرفه‌جویی انرژی این امکان به وجود خواهد آمد تا صنایع بزرگ اقدام به سرمایه‌گذاری و به‌روزرسانی تکنولوژی‌های خود کنند. 
3 ژانویه, 2023 - 11:55
فرشاد مؤمنی:
اقتصاددان و استاد دانشگاه علامه طباطبایی اظهار کرد که آثار فاجعه شوک نرخ ارز امسال برملا شده و احتمالاً در سال آینده به سراغ نرخ ارز نمی‌روند، اما این خطر در کمین اقتصاد و جامعه ماست که دوباره گروه‌های قدرت و ثروت ناعادلانه در راستای حداکثر سازی منافع پرفساد خودشان و علیه تمامیت ارضی و امنیت ملی ایران، به سمت شوک به قیمت‌های حامل‌های انرژی وارد کردن، حرکت کنند.
25 دسامبر, 2022 - 13:51
عضو هیأت عامل و معاون طرح و توسعه بیمه مرکزی:
علی بنیادی نایینی عضو هیأت عامل و معاون طرح و توسعه بیمه مرکزی گفت که ما در صدد هستیم با بهره‌گیری از فناوری‌های نوین، برای تمام ابعاد زندگی حرفه‌ای و شخصی هموطنان عزیزمان، بیمه نامه طراحی کنیم تا بتوانیم به رسالت واقعی خود که همان تأمین آرامش و امنیت است، جامه عمل بپوشانیم.
17 دسامبر, 2022 - 12:57
سیدسعید شمسی‌نژاد:
«سیدسعید شمسی‌نژاد» تأکید کرد: قرض‌الحسنه و بانکداری قرض‌الحسنه، در صورتی که تبلور مطلوب خود را در جامعه و نظام اعتباری کشور پیدا کند، نمادی از ایران مقتدر خواهد بود.
14 دسامبر, 2022 - 15:18
وزیر اقتصاد اعلام کرد؛
وزیر امور اقتصادی و دارایی با تاکید بر اینکه اصلاح رویه‌های نادرست، تغییر ریل و بازگرداندن اقتصاد به مسیر قانونی و درست از اولویت‌های اصلی دولت سیزدهم بوده است، اعلام کرد: اکنون شاهد ثبت رکوردهایی در شناسایی و فروش اموال مازاد نظام بانکی هستیم که نشان از پیشرفت مطلوب قانون دارد.
14 دسامبر, 2022 - 11:27

صفحه‌ها

.
.
.
.
اشتراک در یادداشت