هشدار بانک ملی: مشتریان وضعیت قرمز است!

هشدار بانک ملی: مشتریان وضعیت قرمز است!

همه شواهد از شیوع نگران کننده «کرونا» در کشور حکایت دارد و البته شعب بانک ها یکی از مهمترین مراکز انتقال این ویروس هستند، بنابراین توصیه می شود مشتریان نظام بانکی به ویژه بانک ملی ایران استفاده از خدمات حضوری را به حداقل ممکن برسانند.

به گزارش دیوان اقتصاد،با گذشت بیش از یک سال و نیم از شیوع بیماری کرونا در کشورمان ۳۵ هزار نفر از کارکنان شبکه بانکی به این بیماری مبتلا شده و متأسفانه ۲۶۰ نفر از آنها جان خود را از دست داده‌اند.
مراجعات مکرر افراد مختلف به داخل شعب، تبادل اسکناس، تبادل انواع فرم ها و فیش های بانکی و حتی الزام به برداشتن ماسک در شرایط خاص، باعث شده است که کارکنان بانک ها به طور مستمر در معرض مواجهه با این ویروس قرار داشته باشند.
در شرایطی که قدرت سرایت ویروس کرونا با جهش های مختلف، بیشتر شده و وضعیت کرونایی کشور را به رنگ قرمز درآورده است، مشتریان بانک ها می توانند با استفاده حداکثری از خدمات غیرحضوری در قطع زنجیره انتقال این بیماری کمک کنند.
بانک ملی ایران با ارائه انواع خدمات غیرحضوری بانکی از طریق سامانه بام، اپلیکیشن های بله، نشان بانک، شصت و ایوا، سامانه های فیزیکی خودگردان، خودپرداز و Cashless و نیز مرکز تماس ۰۲۱۶۴۱۴۰ این امکان را فراهم کرده است که از جان کارکنان و مشتریان خود در برابر این بیماری سهمگین محافظت کند.
از این رو بار دیگر از مشتریان گرامی درخواست می شود نسبت به جلوگیری از انتقال «کرونا» از طریق حضور در شعب و واحدها حساس بوده و تا حد امکان از خدمات غیرحضوری بانک استفاده کنند.
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

کانال تلگرام دیوان اقتصاد صفحه اینستاگرام دیوان اقتصاد
.
.
.
.