تعیین تکلیف سازمان‌های اقتصادی تسریع شود

تعیین تکلیف سازمان‌های اقتصادی تسریع شود

چهارشنبه, سپتامبر 15, 2021 - 11:17 لینک کوتاه اشتراک گذاری با تلگرام پرینت

 رییس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه تعیین رییس بانک مرکزی مدت‌ها در بلاتکلیفی به سر می‌برد،‌ خواستار تسریع در تعیین تکلیف سازمان‌های اقتصادی و مجموعه‌های بزرگ شد.

به گزارش دیوان اقتصاد به نقل از ایرنا،‌ «محمدرضا پورابراهیمی» در نشست علنی روز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی طرح تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار در تذکری گفت: به رغم اینکه دولت سیزدهم در حال استقرار است ولی روند تغییرات مدیریتی بسیار کند است.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس با اشاره به بررسی طرح تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار افزود: در حال حاضر دولت در تصمیم‌گیری برای سازمان‌های اقتصادی و مجموعه‌های بزرگ تاخیر داشته و مطالبه جدی ما برای بهبود شرایط اقتصادی، تسریع در تعیین تکلیف این سازمان‌ها است.

وی با بیان اینکه تعیین رییس بانک مرکزی مدت‌ها در بلاتکلیفی به سر می‌برد، از رییس جمهوری درخواست کرد که نسبت به تعیین تکلیف سازمان‌های اقتصادی و مجموعه‌های بزرگ تسریع کند.

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کار مردم در دوره انتقال دولت دوازدهم و سیزدهم در حوزه کسب و کارها دچار وقفه شده است،تصریح کرد: رییس جمهوری و تیم اقتصادی دولت باید به این موضوع توجه کنند یا افراد را ابقا کنند یا این موضوع را تعیین تکلیف کنند، اگر بلاتکلیفی در دوران انتقال دولت دوازدهم و سیزدهم طولانی شود، برای کشور هزینه دارد.
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

کانال تلگرام دیوان اقتصاد صفحه اینستاگرام دیوان اقتصاد
.
.
.
.