گزارش پیشرفت بانک زمین در اختیار شورای عالی مسکن قرار می‌گیرد

گزارش پیشرفت بانک زمین در اختیار شورای عالی مسکن قرار می‌گیرد

سه‌شنبه, اکتبر 12, 2021 - 16:10 لینک کوتاه اشتراک گذاری با تلگرام پرینت

مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن با اشاره به اینکه تکمیل و توسعه بانک زمین اولین بند از ۱۰ فرمان ابلاغی وزیر راه و شهرسازی به زیرمجموعه‌های این وزارتخانه است، گفت: تا امروز به‌روز رسانی اطلاعات زمین‌های سازمان در بانک زمین انجام شده است.

به گزارش دیوان اقتصاد به نقل از تسنیم، احمد اصغری‌مهرآبادی در نشست مشترک با نمایندگان شرکت عمران شهرهای جدید و شرکت بازآفرینی شهری در خصوص پیگیری تکمیل و توسعه اطلاعات بانک زمین ، با اشاره به اینکه تکمیل و توسعه بانک زمین، نخستین بندر از 10 فرمان ابلاغی وزیر راه و شهرسازی است و تا امروز اطلاعات زمین‌های سازمان ملی زمین و مسکن در بانک زمین بارگذاری شده است، اظهار کرد: گام بعدی ما بارگزاری اطلاعات این دو شرکت زیر مجموعه وزارت راه و پس از آن اطلاعات اراضی سایر دستگاه‌ها روی سامانه بانک زمین است.
وی با بیان اینکه برای تکمیل اطلاعات بانک زمین 3 ماه فرصت است، افزود: باید کار را به سرعت پیش برد و نباید اجازه دهیم مشکلات فنی احتمالی سرعت انجام کار را پایین بیاورد.
وی با تاکید بر اینکه همکاری مناسبی میان کارشناسان بانک زمین و فناوری ارتباطات و اطلاعات سازمان ملی زمین و مسکن، شرکت عمران شهرهای جدید و شرکت بازآفرینی شهری وجود دارد، ادامه داد: به زودی گزارش مفصلی از پیشرفت کار بانک زمین را در اختیار شورای عالی مسکن قرار خواهیم داد.
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

کانال تلگرام دیوان اقتصاد صفحه اینستاگرام دیوان اقتصاد
.
.
.
.