جلسه بررسی ساماندهی ارز ۴۲۰۰تومانی و بورس برگزار شد

جلسه بررسی ساماندهی ارز ۴۲۰۰تومانی و بورس برگزار شد

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس، نشست هم‌اندیشی امروز صبح مجلس با وزیر امور اقتصادی و دارایی و رییس سازمان بورس و اوراق بهادار را تشریح کرد.

به گزارش دیوان اقتصاد ، حمیدرضا حاجی بابایی رییس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در تشریح جلسه امروز صبح (سه‌شنبه 9 آذر ماه) هم‌اندیشی نمایندگان برای اجرای سیاست‌های کلی مقام معظم رهبری گفت: این نشست با حضور خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی و عشقی رییس سازمان بورس و اوراق بهادار با هدف بررسی بایدها و نبایدهای دولت در وضعیت کنونی اقتصاد، سیاست دولت برای ساماندهی ارز 4200 تومانی و وضعیت بورس برگزار شد.
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس تصریح کرد: در این جلسه قرار بود، یک هماهنگی و همراهی در رابطه با سیاست های دولت برای اجرای یارانه‌ها و تصمیمات دولت در این خصوص ایجاد شود که وزیر اقتصاد و دارایی گزارش کاملی را برای نمایندگان ارائه کرد.
وی اظهار کرد: حدود 20 نفر از نمایندگان مجلس در این جلسه سوالات، دغدغه‌ها و پیشنهادات خود را مطرح و در ادامه خاندوزی و عشقی ضمن پاسخگویی به سوالات، گزارشی از وضعیت آینده بورس، گمرک، بانک ها و سیاست‌های دولت را مطرح کردند.
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

کانال تلگرام دیوان اقتصاد صفحه اینستاگرام دیوان اقتصاد
.
.
.
.