دانش تصمیم سازی با بهره مندی از خرد جمعی

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش: 

دانش تصمیم سازی با بهره مندی از خرد جمعی

مهدی کشاورز دسترسی صحیح روابط عمومی ها به اطلاعات و داده های مورد نیاز را لازمه دانش تصمیم سازی با بهره مندی از خرد جمعی عنوان کرد.
 

به گزارش دیوان اقتصاد، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در نشستی با همکاران روابط عمومی سازمان منطقه آزاد کیش و شرکت های تابعه، صبح دوشنبه ٢٦ ارديبهشت به مناسبت گرامی داشت روز روابط عمومی و ارتباطات، گفت: ضمن این که روابط عمومی ها گوش، چشم و زبان سازمان می باشند از جایگاه ویژه ای نیز در بهره مندی از خرد جمعی برخوردار هستند.

کشاورز با اشاره به نقش خطیر روابط عمومی ها و اعتماد سازی این حوزه، افزود: جایگاه و نوع فعالیت روابط عمومی از اهمیت ویژه ای در حوزه اطلاع رسانی برخوردار است و این مهم باید سر لوحه کار همکاران قرار گیرد.

به گفته وی تصاویری که در دنیا از جنگ ثبت و در تاریخ ماندگار شده به خاطر نگارش افرادی بود که وقایع را با شيوه صحيح به تصویر کشیدند.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در ادامه سخنان خود تصریح کرد: اگر شهید آوینی ها و مستندسازان جهادی و جان بر کف نبودند؛ مظلومیت افراد به تصویر کشیده نمی شد از این رو دوربین، تهیه خبر و مستند سازي سبب ایجاد  انگیزه در افراد شده است.

مهدی کشاورز با اشاره به این که اخبار باید به صورت واقعی، دقیق و امیدوار کننده در جامعه بیان شود، عنوان کرد: بازگو کردن هر آنچه که شنیده می شود شایعه است و بر اساس روایات؛ کمترین حد دروغ این است که آن چیزی را که شنیده می شود بیان کنید بدون این که از صحت و سقم آن مطلع باشيد.

وی افزود: روابط عمومی سازمان ها مورد اعتماد و پشتوانه دولت بوده که به نظام متصل است و باید در بیان مطالب دقت نظر بیشتری شود و اين مهم  به معنای آن نيست كه در حوزه اطلاع رساني سرعت عمل نیست.

کشاورز با بیان این که باید بسیاری از مشکلات در داخل سازمان و ادارات حل و فصل شود، افزود: روابط عمومی با برنامه ریزی صحیح  و مشترک با سایر بخش های سازمان و اصحاب رسانه؛ باید در حوزه اطلاع رسانی مطلوب نقش آفرینی کند.

لازم به ذکر است در نشستي كه به مناسبت  گرامي داشت روز روابط عمومي با حضور مهدي كشاورز در سالن اجتماعات سازمان برگزار شد، نماینده های روابط عمومی شرکت ها و موسسات تابعه سازمان منطقه آزاد کیش حضور داشتند و در حوزه اطلاع رسانی به بحث و تبادل نظر پرداختند.
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

کانال تلگرام دیوان اقتصاد صفحه اینستاگرام دیوان اقتصاد
.
.
.
.