برگزاری رویداد نقش فناوری و نوآوری در صنعت آب

برگزاری رویداد نقش فناوری و نوآوری در صنعت آب

رویداد نقش فناوری و نوآوری در صنعت آب از مجموعه رویداد های همایش بین المللی مهرآب به مناسبت هفته صرفه جویی در مصرف آب روز دوشنبه ششم تیرماه در پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار شد.
 

به گزارش دیوان اقتصاد، در این رویداد فریبرز مسعودی رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی طی سخنانی به تبیین نقش نو آوری و فناوری در صنعت آب پرداخت و بر لزوم توجه بیشتر به موضوع ارتباطات و روابط عمومی در عرصه نو آوری و فناوری تاکید کرد.

همچنین خسرو رفیعی رئیس انجمن روابط عمومی ایران طی سخنرانی اظهار داشت: بهره گیری از  فناوری های جدید برای توسعه و بهبود وضعیت مصارف و منابع آب در کشور ما که از این لحاظ وضعیتی فوق بحرانی دارد یک ضرورت است و اگر از این ظرفیت ها استفاده نشود با چالش های بیشتری مواجه خواهیم بود.

 همچنین علیرضا عطری پژوهشگر پژوهشگاه فضای مجازی سخنرانی خود را تحت  عنوان کاربرد هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در آبیاری هوشمند ارائه کرد.

 بخش دوم برنامه اجرای پنل با حضور خانم بنفشه زهرایی دانشیار دانشکده مهندسی عمران دانشگاه تهران و دبیر کارگروه ملی سازگاری با کم آبی  یاسر نیک پیمان عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی، حجت میان آبادی  پژوهشگر دیپلماسی آب و استادیار دانشگاه تربیت مدرس، حمید رضا مختاری عضو هیات علمی سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی و بنیانگذار باشگاه نو آفرینی توسکانو و گلی جیرنده مدیر عامل و عضو هیات مدیره شرکت مهندسان مشاور علوم مکانی بود.

در این بخش اعضای پنل به بررسی چالش ها و ارائه راهکارها در خصوص نقش فناوری و نوآوری در مدیریت منابع آب پرداختند.
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

کانال تلگرام دیوان اقتصاد صفحه اینستاگرام دیوان اقتصاد
.
.
.
.