انتصاب سرپرست حوزه‌ی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش 

انتصاب سرپرست حوزه‌ی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش 

رحیم سرهنگی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در حکمی "اصغر باقرزاده" را به سمت مشاور و سرپرست اداره کل حوزه مدیرعامل و دبیر هیئت مدیره سازمان منطقه آزاد کیش منصوب کرد.
 

به گزارش دیوان اقتصاد، اصغر باقرزاده متولد 1354 در منطقه 19 شهر تهران بوده و پس از دریافت مدرک کارشناسی در رشته مهندسی اکتشاف معدن از دانشگاه امیرکبیر به عنوان معلم رسمی آموزش ‌و‌پرورش در مدارس تهران مشغول به کار شده است. 

وی همچنین دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آموزشی و تحصیلات عالی در مقطع دکترای رشته مدیریت راهبردی دانش دانشگاه عالی دفاع ملی را گذرانده است.

اصغر باقرزاده معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش‌ و‌ پرورش را در کارنامه فعالیت خود داشته و پیش از آن نیز در سمت معاون آموزش و پژوهش دانشکده دین و رسانه صدا ‌و ‌سیما فعالیت کرده است.

گفتنی است، تهیه کنندگی و برنامه‌سازی در رادیو و تلویزیون، مدیریت گروه‌های تولیدی شبکه قرآن سیما، مدیریت ارزیابی آموزشی در اداره کل آموزش صدا و سیما، مدیریت اجرایی در معاونت جوانان وزارت ورزش و جوانان، مدیرکل آموزش و پژوهش کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و تدریس در دانشگاه و مراکز صدا‌و‌سیما از دیگر سوابق علمی و اجرایی اصغر باقرزاده به شمار می رود.
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

کانال تلگرام دیوان اقتصاد صفحه اینستاگرام دیوان اقتصاد
.
.
.
.