حضور پرقدرت برترین‌ برندهای ایرانی در نمایشگاه «گلفود» 2024

بزرگترین رویداد صنعت غذا و نوشیدنی جهان؛

حضور پرقدرت برترین‌ برندهای ایرانی در نمایشگاه «گلفود» 2024

چهارشنبه, فوریه 21, 2024 - 12:48 لینک کوتاه اشتراک گذاری با تلگرام پرینت

گروه صنعتی و پژوهشی زر و شرکت گلستان از برترین برندهای ایرانی هستند که امسال حضور پرقدرتی در «گلفود 2024» دارند.

به گزارش دیوان اقتصاد، «گلفود ۲۰۲۴» که به عنوان بزرگترین رویداد صنعت غذا و نوشیدنی جهان شناخته می‌شود، در حالی برگزار می‌شود که برترین برندهای ایرانی در آن حضور دارند تا طعم‌های منحصربه‌فرد ایرانی را به نمایندگان بیش از ۱۹۰ کشور حاضر در نمایشگاه عرضه کنند.

گروه صنعتی و پژوهشی زر و شرکت گلستان از برترین برندهای ایرانی هستند که امسال حضور پرقدرتی در «گلفود 2024» دارند.

«گلفود» اما جایی برای برترین‌هاست؛ گروه زر که  یکی از معتبرترین تولیدکنندگان صنعت غذا در ایران است با ارائه محصولات مختلف از جمله ماکارونی، پاستا و انواع شیرینی و شکلات در استانداردهای جهانی یکی از حامیان و بانیان اصلی برگزاری «گلفود ۲۰۲۴» است.

این نمایشگاه در ۲۴ سالن نمایشگاهی و با حضور بیش از ۵۵۰۰ شرکت معتبر دایر می‌شود و می‌توان آن را جامع‌ترین ویترین صنعت غذا و نوشیدنی جهان نامید.

تولیدکنندگان برتر صنایع غذایی از کشورهای مختلف همچون آمریکا، انگلیس، ایران، ترکیه، اروگوئه، اسپانیا، آفریقای جنوبی، روسیه، نروژ، پرتقال، لهستان، نیوزیلند، هلند، ایتالیا، هند، یونان، آلمان، فرانسه، مصر، چین، کانادا، برزیل، استرالیا، امارات، اردن، عمان، عربستان سعودی، جمهوری آذربایجان و ارمنستان در این رویداد حضور دارند.

در این نمایشگاه که  از نخستین برگزاری آن بیش از سه دهه می‌گذرد، علاوه بر برترین تولیدکنندگان صنعت غذای جهان، بیش از ۱۰۰ سرآشپز برجسته بین‌المللی، همچنین ۲۵ سرآشپز دارای برند میشلین، استعدادهای جوان آشپزی و متخصصان صنعت غذا حضور دارند.
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

کانال تلگرام دیوان اقتصاد صفحه اینستاگرام دیوان اقتصاد
.
.
.
.