قیمت بیت کوین بر نگرانی‌ها غلبه کرد

قیمت بیت کوین بر نگرانی‌ها غلبه کرد

چهارشنبه, ژولیه 10, 2024 - 16:37 لینک کوتاه اشتراک گذاری با تلگرام پرینت

نوسانات اخیر قیمت بیت‌کوین با عبور از ۵۹ هزار دلار و غلبه بر نگرانی‌ها در مورد فروش احتمالی توسط دولت آلمان توجهات را به خود جلب کرده است.

به گزارش دیوان اقتصاد، بر اساس داده‌های کوین گکو، بازار ارزهای دیجیتال پس از جشن‌های روز استقلال ایالات‌متحده بهبود قابل‌توجهی را تجربه کرد به‌طوری‌که بیت‌کوین به بالاترین میزان خود حدود ۵۹ هزار و ۳۰۰ دلار رسید همچنین بیت‌کوین تحت تاثیر این تحولات پویایی بازار و چندین عامل کلیدی ازجمله انتقال مداوم بیت‌کوین توسط دولت آلمان و فروش بالقوه بیت‌کوین از مت گاکس قرار گرفت.

دولت آلمان تقریبا ۹۰۰ میلیون دلار بیت‌کوین و سپس ۳۶۲ میلیون دلار دیگر را در روز سه‌شنبه انتقال داد که نشان می‌دهد بخش قابل توجهی از فروش پیش‌بینی شده رخ داده است. تاثیر این نقل و انتقالات فراتر از تحرکات فوری بازار بود و این پتانسیل را دارند که احساسات سرمایه‌گذاران و نقدینگی بازار را در کوتاه‌مدت شکل دهند.

کریپتو گزارش کرد، علاوه بر اقدامات دولت، فعالیت بازار با جریان‌های قوی به صندوق‌های قابل معامله در بورس بیت‌کوین ایالات‌متحده تقویت شد. داده‌های اخیر نشان‌دهنده جریان‌های خالص قابل توجهی است که صندوق‌ها در روزهای اخیر با حدود ۳۰۰ میلیون دلار سپرده ثبت کرده‌اند. این هجوم نشان دهنده ادامه علاقه سرمایه‌گذاران علیرغم نوسانات اخیر بازار و نشان‌دهنده تقاضای اساسی قوی برای سرمایه‌گذاری در حوزه بیت‌کوین از طریق مقررات تنظیم شده است.

مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال در حال حاضر ۲.۱۵ تریلیون دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۱.۲۰ درصد بیشتر شده است. در حال حاضر ۵۳.۸۷ درصد کل بازار ارزهای دیجیتال در اختیار بیت‌کوین است که ۰.۳۲ درصد افزایش روزانه را ثبت کرده است.

حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۶۳.۸۱ میلیارد دلار است که ۲۵.۴۴ درصد کاهش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز در حال حاضر ۳.۶۸ میلیارد دلار است که ۵.۷۷ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال بوده و حجم تمام سکه‌های پایدار اکنون ۵۸.۹۹ میلیارد دلار است که ۹۲.۴۴ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال را تشکیل می‌دهد.

به‌روزرسانی قیمت ارزهای دیجیتالی (تا ساعت ۱۲:۴۴ دقیقه به وقت شرقی)

۱- بیت‌کوین

قیمت: ۵۸ هزار و ۷۲۴.۰۳ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۲.۰۷ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۳.۰۱ درصد کاهش

۲- اتریوم

قیمت: ۳۰۸۷.۶۱ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۱۹ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۷.۶۵ درصد کاهش

۳- تتر

قیمت: ۱.۰۰ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۴ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۱۷ درصد افزایش

۴- بایننس کوین

قیمت: ۵۲۳.۰۳ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۱.۳۰ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۷.۵۹ درصد کاهش

۵- سولانا

قیمت: ۱۴۳.۶۲ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۴۲ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۲.۱۶ درصد کاهش
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

کانال تلگرام دیوان اقتصاد صفحه اینستاگرام دیوان اقتصاد
.
.
.
.