بیمه ملت حامی کنفرانس بین‌المللی مدیریت

بیمه ملت حامی کنفرانس بین‌المللی مدیریت

شانزدهمین کنفرانس بین‌المللی مدیریت با هدف تبیین اهمیت و نقش دانش مدیریت در توسعه اقتصادی کشور اشاعه دیدگاه‌ها، نظریه‌ها و یافته‌های پژوهشی داخلی و خارجی در حوزه‌های مدیریت با حضور اندیشمندان و نظریه‌پردازان داخلی و خارجی در دانشگاه الزهرا (س) تهران برگزار شد.

به گزارش دیوان اقتصاد، این کنفرانس علمی پژوهشی که در روزهای 19 و 20 آذرماه برگزار شد، با برگزاری 12 پنل تخصصی حوزه مدیریت و بیش از 60 سخنرانی در قالب کارگاه، ارائه مقاله و ویدئو کنفرانس؛ بزرگترین رویداد علمی تخصصی سال در حوزه مدیریت به شمار می‌رود.
بر اساس این گزارش، نظریه‌ها، اندیشه‌ها و پارادایم‌های جدید در مدیریت، دیجیتالی شدن و هوشمندسازی مدیریت، مدیریت مالی، بیمه و بانک از مهمترین محورهای این کنفرانس علمی بود.
در این کنفرانس که با حضور عادل آذر رییس دیوان محاسبات کشور، حمید خداداد حسینی رییس انجمن علوم مدیریت ایران، قالیباف رییس کنفرانس، دکتر پورابراهیمی و دکتر کزازی از اساتید حوزه مدیریت برگزار شد؛ از نویسندگان مقالات برتر تقدیر به عمل آمد.
گفتنی است، شرکت بیمه ملت به عنوان حامی و مشارکت‌کننده در این کنفرانس بین‌المللی حضور فعال داشته و در نمایشگاه جانبی این کنفرانس میزبان شرکت‌کنندگان و مدیران ارشد سازمان‌ها و شرکت‌های داخلی و خارجی بود.
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

کانال تلگرام دیوان اقتصاد صفحه اینستاگرام دیوان اقتصاد