بررسی ۸۰۰ اثر هنری در نخستین جشنواره ملی صنعت بیمه

بررسی ۸۰۰ اثر هنری در نخستین جشنواره ملی صنعت بیمه

بیش از ۸۰۰ اثر در بخش‌های فیلم، عکس و پوستر به دبیرخانه جشنواره ملی فیلم و عکس و پوستر صنعت بیمه ارسال و توسط داوران بررسی شد.

به گزارش دیوان اقتصاد،بر اساس اعلام روابط عمومی بیمه کوثر در بخش فیلم‌ با موضوع اهداف بیمه کرونا و مبحث آزاد فیلم‌های کوتاه، مستند، نماهنگ و انیمیشن ۵۰۰ فیلم به دبیرخانه جشنواره رسید که به ترتیب ۳۷۰ و ۱۰۰ فیلم و انیمیشن در بخش اول انتخاب و در مرحله بعد از میان آن‌ها ۵۰فیلم و ۷۰انیمیشن برای بررسی نهایی اعضای هیات‌دوران برگزیده شد.
در بخش عکس و پوستر نیز به ترتیب ۲۵۰ و یکصد اثر به دبیرخانه ارسال شد که در بخش اول ۲۰۰عکس و ۵۰ پوستر و در مرحله بعد به ترتیب ۶۲ و ۳۰ عکس و پوستر برای بررسی نهایی اعضای هیات‌داوران برگزیده شد.
فریدون جیرانی، جلیل اکبری، صحت بهتاش صناعی‌ها، سیدارشاد میرشجاعی، فرشاد نجفی‌پور، غلامرضا سلیمانی، مجید مشعلچی فیروزآبادی، احمدرضا عصاری، مرتضی کامرانی، ابوالفضل آقادادی اعضای هیات داوران بخش فیلم و عکس و قباد شیوا، کاظم درم‌بخش، سمیه ولیان اعضای هیات داوران بخش پوستر هستند.
اعضای هیات انتخاب این جشنواره امیر کرم‌یزدی، علی نوروزی، محمدحسین عابدی، سیاوش چاوشی، سهیلا حسینی، احمدرضا عصاری و محسن الهی‌نیا هستند.
نخستین جشنواره ملی فیلم و عکس و پوستر بیمه به دبیری امیر کرم‌یزدی ششم آذرماه برگزار می‌شود.
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

کانال تلگرام دیوان اقتصاد صفحه اینستاگرام دیوان اقتصاد
.
.
.
.