طرح‌هایی فراتر از بیمه در سامانه رضایت مشتریان

با توجه به ارائه خدمات فناورمحور «بیمه ما» مشخص شد

طرح‌هایی فراتر از بیمه در سامانه رضایت مشتریان

شرکت بیمه ما از جمله شرکت‌های خصوصی فعال در صنعت بیمه است که اهداف خود را بر پایه ارائه خدمات و طرح‌های نوین بیمه‌ای فناورمحور قرار داده است. طرح‌های این شرکت سبب افزایش اعتماد مردم و میزان رضایت مشتریانی شده که سهولت و سادگی را متناسب با بودجه مدنظر قرار داده‌اند.این طرح‌ها دارای مزایایی مانند دریافت تسهیلات که در طرح «فرابیمه» این شرکت مشهود و معروف است.

به گزارش دیوان اقتصاد از رصد بورس، شرکت بیمه “ما” یکی از با اعتبارترین و شناخته ترین شرکت های خصوصی بیمه در کشور است که با به کار گیری نیروی انسانی کارآمد و بهره گیری از کارشناسان متخصص در صنعت بیمه توانسته است به جایگاه بالایی در میان شرکت های بیمه در کشور دست یابد. این شرکت در تازه‌ترین محصول خود از طرح «فرابیمه» رونمایی کرد که به عنوان یک سامانه هوشمند خدمات بیمه کشوری دارای 2 سامانه فراد و داشبورد بیمه نامه ها می‌باشد. 

طرح فرابیمه به اعتقاد برخی از فعالان صنعت بیمه، بسیار بی نظیر و خیره کننده بوده و مطمئنا شرکت بیمه ما، با ارائه این طرح پیشتازی را در این صنعت در دست خواهد گرفت. طرحی فراتر از یک بیمه که بتواند نیاز مشتریان را در انتخاب پوشش بیمه‌ای مورد علاقه‌شان حمایت مالی کند، توسط شرکت بیمه ما با بهره از ایده‌های دانش‌بنیان رونمایی شد. 

در راستای تفاهم نامه امضا شده با قریب به 9000 دفتر پیشخوان در سراسر کشور، طرح فرابیمه شرکت بیمه ما بر مبنای ارایه تسهیلات بانکی بدون ضامن تا سقف 200 میلیون تومان ارائه می‌شود. اعطای تسهیلات بانکی بدون ضامن بر مبنای پلتفرم فرابیمه، بر اساس امضای دیجیتال و بدون نیاز به مراجعه حضوری متقاضیان، انجام می‌گیرد.

طرح فرابیمه ما با بهره مندی از بستر تحول دیجیتال به مثابه یک موسسه اعتباری، نقش پر رنگی در ایجاد رفاه عمومی و رشد اقتصادی در کشور از طریق رشد بیمه های عمر و زندگی ایفا می کند.

 رئیس کل بیمه مرکزی معتقد است که این یک دستاورد شایسته از مدیریت شرکت بیمه «ما» بر تسریع اطلاع رسانی پیرامون این نوع از بیمه نامه ها در سراسر کشور است، چرا که بانک و بیمه در کنار یکدیگر می توانند در خدمت رشد اقتصادی کشور و رفاه عمومی از طریق توسعه بیمه های عمر و زندگی، به توسعه یافتگی کشور کمک کنند.

در این طرح مشتریان می‌توانند، بدون نیاز به چک و ضامن و مراجعه حضوری، ازطریق سامانه دیجیتال فرا بیمه، خدمت و پوشش موردنیاز خود را انتخاب نمایند.در فاز اول این طرح، ارائه بیمه نامه های عمر و زندگی ، با پرداخت حق بیمه از طریق تسهیلات بانکی ویژه امکان پذیر است.
سامانه هوشمند خدمات بیمه موسوم به فرابیمه از طریق اخذ تسهیلات بانکی 18 درصدی بدون ضامن و غیر حضوری با اقساط 36 ماهه و بدون مسدودی تا سقف 200 میلیون تومان برای همه مردم ایران از شعب بانک ملت؛ سبدی از خدمات متنوع بیمه عمر و سرمایه گذاری از جمله پوشش های درمانی جذاب و دریافت مستمری را برای دوره های زمانی 10 تا 30 سال ارائه می دهد.

 شرکت بیمه ما یک شرکت سهامی عام و یکی از شرکت های بیمه خصوصی در ایران و از بدنه بانک ملت است که در سال 139، پروانه فعالیت خود را در انواع بیمه های اموال، اشخاص و مسئولیت از بیمه مرکزی ایران دریافت کرده است. شرکت بیمه ما با بیشتر از 40 شعبه و 2000 نماینده رسمی در سراسر جمهوری اسلامی ایران در انواع مختلف رشته های بیمه فعالیت می کند.
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

کانال تلگرام دیوان اقتصاد صفحه اینستاگرام دیوان اقتصاد
.
.
.
.