دومین پیش رویداد بیست‌و‌نهمین همایش ملی و دهمین همایش بین‌المللی بیمه و توسعه

پژوهشکده بیمه با همکاری شبکه نوآوری پلنت برگزار می‌کند؛

دومین پیش رویداد بیست‌و‌نهمین همایش ملی و دهمین همایش بین‌المللی بیمه و توسعه

دومین پیش‌رویداد بیست‌و‌نهمین همایش ملی و دهمین همایش بین‌المللی بیمه و توسعه در قالب کارگاه آموزشی با موضوع هوش مصنوعی و چت‌بات در صنعت بیمه، چهار‌شنبه 9 آذر 1401 برگزار می‌گردد.

به گزارش دیوان اقتصاد، با هدف آشنایی با کارکردهای هوش مصنوعی در صنعت بیمه، دومین پیش‌رویداد بیست‌و‌نهمین همایش ملی و دهمین همایش بین‌المللی بیمه و توسعه با همکاری پژوهشکده بیمه و شبکه نوآوری پلنت در قالب کارگاه آموزشی با موضوع هوش مصنوعی و چت‌بات در صنعت بیمه، چهار‌شنبه 9 آذر 1401 از ساعت 8:00 تا 12:00 صبح به صورت حضوری و مجازی برگزار خواهد شد.
در این کارگاه آموزشی 4 ساعته محورهای اصلی شامل «مقدمه‌ای بر هوش مصنوعی در زمینه پردازش زبان طبیعی»، «کاربردهای پردازش زبان طبیعی در صنعت بیمه»، «انواع چت‌بات و کاربردهای آن در صنعت بیمه» و «بررسی چند مورد چت‌بات در صنعت بیمه» توسط مهدی صارمی مدیر محصول و کارشناس اینشورتک تدریس می‌گردد.
ثبت‌نام در این رویداد از طریق سامانه مدیریت یادگیری پژوهشکده بیمه نشانی https://trn.irc.ac.ir امکان‌پذیر بوده و به کلیه شرکت‌کنندگان گواهی حضور اعطا می‌گردد.
علاقه‌مندان جهت حضور در کارگاه می‌توانند به نشانی تهران، میدان آزادی، ابتدای جاده مخصوص کرج، جنب ایستگاه متروی بیمه، پلاک 31، کارخانه نوآوری سوله شماره 3 مراجعه نمایند. مشارکت مجازی نیز از طریق نشانی https://trn.irc.ac.ir امکان‌پذیر می‌باشد.
گفتنی است بیست‌و‌نهمین همایش ملی و دهمین همایش بین‌المللی بیمه و توسعه با موضوع «توسعه دانش‌بنیان صنعت بیمه» 13 آذرماه سال جاری همزمان با روز بیمه در مرکز همایش‌های برج میلاد تهران به صورت حضوری و مجازی برگزار خواهد شد.

 
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

کانال تلگرام دیوان اقتصاد صفحه اینستاگرام دیوان اقتصاد
.
.
.
.