نشست ستاد انتخاب مدیران و کارکنان برگزیده صنعت بیمه برگزار شد

نشست ستاد انتخاب مدیران و کارکنان برگزیده صنعت بیمه برگزار شد

اعضای ستاد انتخاب کارکنان برگزیده صنعت بیمه در خصوص کیفیت شناسایی و گزینش مدیران و کارکنان صنعت بیمه به بحث و گفتگو پرداختند.

به گزارش دیوان اقتصاد، در این نشست که به ریاست “مجتبی حیدری” _معاون توسعه مدیریت و منابع نهاد ناظر_ و همراهی مدیران مرتبط برگزار شد، الزامات قانونی و شاخص های گزینش مدیران و کارکنان صنعت بیمه، بررسی شد.

بر اساس این گزارش، مجتبی حیدری با تاکید بر پایبندی اعضای کمیته بر توانمندی برگزیدگان در حوزه های مختلف، اظهار داشت: برپایی دوره های آموزشی و پژوهشی خارج از کشور برای برگزیدگان صنعت بیمه علاوه بر ایجاد انگیزه برای فعالیت بیشتر، روند دانش افزایی مدیران و کارکنان را تسریع خواهد کرد.

رئیس ستاد انتخاب کارکنان برگزیده صنعت بیمه بر ضرورت سرمایه گذاری گسترده در خصوص تقویت سرمایه های انسانی صنعت بیمه تاکید کرد و گفت: چارچوب های حرفه ای برای انتخاب مدیران و کارکنان برگزیده، طراحی شده و در دوره های آتی، کامل تر خواهد شد.

شایان ذکر است در این ستاد، نمایندگانی از سندیکای بیمه گران ایران، پژوهشکده بیمه و شرکت های بیمه ایران و کوثر حضور دارند.

شایان ذکر است که از برگزیدگان پنجمین دوره انتخاب مدیران و کارکنان صنعت بیمه در روز سیزدهم آذرماه _ روز صنعت بیمه_ تقدیر خواهد شد.




ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

کانال تلگرام دیوان اقتصاد صفحه اینستاگرام دیوان اقتصاد
.
.
.
.