استقبال بی‌نظیر از همایش بیمه و توسعه

رییس پژوهشکده بیمه خبر داد:

استقبال بی‌نظیر از همایش بیمه و توسعه

رییس پژوهشکده بیمه استقبالی که در این دوره از همایش «بیمه و توسعه» صورت گرفت در تاریخ 30 ساله برگزاری آن را بی‌نظیر اعلام کرد. 

به گزارش دیوان اقتصاد، محمدمهدی عسگری ـ رییس پژوهشکده بیمه در سی‌امین همایش ملی و یازدهمین همایش بین‌المللی بیمه و توسعه اظهار کرد: اینکه همایش در دو روز برگزارمی شود و این استقبال و شور و نشاطی که برای آن وجود دارد نشان دهنده تکامل و پویایی صنعت بیمه است.

وی افزود: 530 مقاله به دبیرخانه همایش ارسال شد که در تاریخ 30 سال همایش بی نظیر بوده است. از این تعداد 10 درصد مربوط به ارایه دهندگان خارجی بوده است. در بعضی از پنل های دیروز جای نشستن نبود. این نشان می دهد مقاله ها به قدری جذاب بوده که تا این حد مورد استقبال قرار گرفته است.

رییس پژوهشکده بیمه با اشاره به تاسیس دانشگاه اینسیف در سال 2005 گفت: دانشگاه بین المللی اسلامی مالزی با هدف تلفیق علوم اسلامی با علوم رایج توسط ماهاتیر محمد تاسیس شد. با ما تفاهم نامه بیمه امضا کردند که این عزت جمهوری اسلامی را در جهان اسلام نشان می دهد. در دلشان ما را تحسین می کنند به خاطر اینکه ما در برابر ابرقدرتها ایستاده ایم. 

عسگری بیان کرد: در سی امین همایش «بیمه و توسعه» دانشگاه اینسیف مالزی، دانشگاه بین المللی مالزی، دانشگاه سلطان زین العابدین مالزی، دانشگاه علوم مالزی، انجمن تکافل مالزی، انجمن بیمه اسلامی اندونزی، دانشگاه آرلنگا اندوزی، دانشگاه مرمره ترکیه که اردوغان فارغ التحصیل این دانشگاه است، شرکت بیمه شا اینترنشنال ترکیه، انجمن بیمه پاکستان، شرکت تکافل خانواده پاک قطر پاکستان، شرکت سلام تکافل پاکستان و بیش از 20 نفر از اندیشمندان خارجی و فعالان صنعت بیمه از پنج کشور خارجی در این همایش حضور پیدا کردند.

وی در سی‌امین همایش ملی و یازدهمین همایش بین‌المللی بیمه و توسعه در ادامه از حضور سیداحسان خاندوزی ـ وزیر اقتصاد در این همایش تقدیر و تشکر کرد.
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

کانال تلگرام دیوان اقتصاد صفحه اینستاگرام دیوان اقتصاد
.
.
.
.