دیدار مدیرعامل بیمه ایران با رییس و اعضاء اتاق بازرگانی بوشهر

دیدار مدیرعامل بیمه ایران با رییس و اعضاء اتاق بازرگانی بوشهر

مدیرعامل بیمه ایران در جریان سفر به استان بوشهر با رییس و اعضاء اتاق بازرگانی، صنایع،معادن و کشاورزی بندر بوشهر دیدار کرد.

به گزارش دیوان اقتصاد، در این دیدار که با حضور زارعی مدیرکل امور اقتصادی استان انجام شد، حسن شریفی ضمن معرفی خدمات و عملکرد بیمه ایران بر امادگی شرکت متبوع برای مشارکت با بخش خصوصی خبر داد.

وی با توجه به سرمایه گزاری گروه مالی بیمه ایران در بازار پول و سرمایه  گفت: با توصیه وزیر امور اقتصادی و دارایی علاقمند هستیم در پروژه های زود بازده و سوداور با بخش خصوصی اقتصاد مشارکت کنیم.حاضر هستیم قسمتی از منابع ایجاد شده در استان را در همان استان نگه داریم  که از استان  خارج نشده و در استان سرمایه گزاری شود.

شریفی افزود: پرداخت روزانه 110 میلیارد تومان خسارت توسط شرکت سهامی بیمه ایران که در صنعت نظیر ندارد،  شاهد بسیار خوبی از توانمندی بیمه ایران برای نقش آفرینی بیشتر در اقتصاد ملی در کنار وظیفه اصلی خود که بیمه گری است می‌باشد.

حاج خورشید گزدرازی رییس اتاق بازرگانی استان نیز در این دیدار ضمن خوش آمد گویی به مدیرعامل بیمه ایران و هیات همراه، با معرفی ظرفیتهای اقتصادی استان و با تشکر از نقش بیمه ایران در استان امادگی  همکاری در زمینه های مختلف را اعلام کرد.

 
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

کانال تلگرام دیوان اقتصاد صفحه اینستاگرام دیوان اقتصاد
.
.
.
.