چه کسی رییس جمعیت هلال احمر ایران می شود ؟

چه کسی رییس جمعیت هلال احمر ایران می شود ؟

جمعه, دسامبر 13, 2019 - 08:49 لینک کوتاه اشتراک گذاری با تلگرام پرینت

۱۶ عضو شورای عالی جمعیت هلال احمر ایران شنبه (۲۳ اذر) دو گزینه نهایی را برای انتخاب رییس جدید هلال احمر ایران انتخاب و برای تصمیم نهایی به رییس جمهور معرفی می کنند.

به گزارش دیوان اقتصاد، از بین گزینه های احتمالی انوشیروان بند پی استاندار تهران، سید سلمان سامانی سخنگوی وزارت کشور، سید محمد اکرمی رییس مجتمع دارویی درمانی هلال احمر و رییس انجمن علمی ژنتیک پزشکی ایران، پیر حسین کولیوند رییس اوژانس کشور و محمود رضا پیروی دبیرکل جمعیت هلال احمر در زمان پیوندی دو گزینه انتخاب و به رییس جمهور معرفی می شوند.
شنیده ها در تماس با برخی اعضای شورایعالی جمعیت هلال احمر ایران حاکی است سید محمد اکرمی به دلیل داشتن ویژگی هایی از جمله شناخت هلال احمر و مورد وثوق بودن و حمایت بدنه کارشناسی و کارکنان از ایشان، همچنین عضویت او در هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران، ارتباطات خوب داخلی و بین المللی و سالم او ، داشتن انگیزه، روحیه جوان و با تجربه بودن، مورد اعتماد اکثر اعضا می باشد و به احتمال زیاد یکی از گزینه های اصلی است.
همچنین دیگر گزینه نهایی و رقیب اکرمی شنبه در جلسه شورای عالی جمعیت هلال احمر ایران مشخص می شود که به احتمال زیاد از بین سامانی یا پیروی دبیر کل فعلی یک نفر انتخاب خواهد بود و در نهایت دو گزینه به رئیس جمهور معرفی خواهند شد.
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

کانال تلگرام دیوان اقتصاد صفحه اینستاگرام دیوان اقتصاد