آغاز عرضه سیم‌کارت‌های ویژه جوانان و دانشجویان

آغاز عرضه سیم‌کارت‌های ویژه جوانان و دانشجویان

عرضه سیم‌کارت‌های دائمی و اعتباری ویژه جوانان و دانشجویان با امکاناتی از جمله ۲۴ گیگابایت شش ماهه و ۱۰۰ دقیقه مکالمه درون شبکه یک ماهه آغاز شد.

به گزارش دیوان اقتصاد، با سپری شدن تدریجی ایام تعطیلات تحصیلی و نزدیک شدن به دوران شروع مجدد سیستم رسمی آموزشی کشور، اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، اعلام کرد: همراه اول طرح‌های ویژه «جوانان» و «دانشجویان» را آغاز کرده است. بدین ترتیب تمامی افراد ۱۸ تا ۳۰ ساله می‌توانند سیمکارت دائمی جوانان همراه اول را با قیمت ویژه و بسته‌های خوش‌آمدگویی از طریق فروشگاه آنلاین همراه اول به نشانی shop.mci.ir با ارسال رایگان یا مراکز فروش و خدمات همراه اول خریداری کنند.
طبق اعلام، جوانان متقاضی استفاده از شرایط این طرح ویژه می‌توانند سیم‌کارت‌ دائمی همراه اول را با تخفیف ویژه به قیمت ۶۰ هزار تومان، به همراه بسته‌های خوش‌آمد ۱۰ گیگابایت اینترنت به مدت ۳۰ روز و ماهانه ۲.۵ گیگابایت اینترنت به مدت چهار ماه از ماه دوم فعال‌سازی خریداری کنند.
بر این اساس دانشجویان هم می‌توانند با خریداری سیم‌کارت‌ اعتباری دانشجو با تخفیف ۵۰ درصدی و به قیمت ۱۰ هزار تومان از طریق فروشگاه آنلاین همراه اول به نشانی shop.mci.ir با ارسال رایگان یا مراکز فروش و خدمات همراه اول، طعم ارتباطات دانشجویی طی ترم‌های پیش رو را بیش از پیش بچشند. سیم‌کارت‌ دانشجویی علاوه بر تخفیف در برقراری مکالمات و ارسال پیامک بین سیم‌کارت‌های دانشجویی، از مکالمات رایگان درون‌شبکه در روزهای جمعه بهره‌مند شوند.
بنا بر اعلام همراه اول بسته خوش‌آمدگویی همراه اول نیز شامل ۲۴ گیگابایت شش ماهه یا به عبارتی ماهانه چهار گیگابایت اینترنت به مدت شش ماه، یک گیگابایت اینترنت یک ماهه، ۱۰۰ دقیقه مکالمه درون شبکه یک ماهه،  ۴۰۰۰ تومان اعتبار اولیه و ۱۰ هزار تومان هدیه نخستین شارژ برای سیم‌کارت‌های اعتباری دانشجو تدارک دیده شده است.
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

کانال تلگرام دیوان اقتصاد صفحه اینستاگرام دیوان اقتصاد
.
.
.
.