اقدام بانک ملی در ارائه تسهیلات ازدواج و حمایتی حائز اهمیت است

امام جمعه موقت تهران: 

اقدام بانک ملی در ارائه تسهیلات ازدواج و حمایتی حائز اهمیت است

امام جمعه موقت تهران در مراسم افتتاح 10 شعبه صرافی بانک ملی ایران گفت: اقدام بانک ملی ایران در ارائه تسهیلات ازدواج و تسهیلات حمایتی به نهادهایی مانند کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی یک اقدام خداپسندانه و در جهت رفع فقر، محرومیت و کاهش فشارهای اقتصادی بر مردم، حائز اهمیت است.

به گزارش دیوان اقتصاد، کاظم صدیقی در این مراسم که محسن رضایی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و دبیر شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا، مدیر عامل، اعضای هیات مدیره و هیات عامل نیز حضور داشتند، تاکید کرد: ارائه خدمات به مشتریان باید بر اساس آموزه های دینی توام با ایجاد احساس عزت و تکریم در دریافت کنندگان تسهیلات باشد و خدمت رسانی اینگونه قطعا موجب خشنودی امام زمان(عج) می شود.

صدیقی تاکید کرد: وجود نهادی مانند بانک ملی ایران که پشتوانه مردم در شرایط سخت است، اقدامی در جهت تخلق به اخلاق الله  و موجب  ایجاد امید در ناامیدان است.

امام جمعه موقت تهران در این مراسم با اشاره به میلاد خجسته حضرت بقیه الله الاعظم(عج) برگزاری این مراسم را اقدامی خجسته در جهت تکریم هر چه بیشتر عید نیمه شعبان و شادی قلوب مومنین دانست.

محسن رضایی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز در این مراسم ضمن تبریک میلاد خجسته امام زمان و جشن نیمه شعبان، گفت:جمهور ی اسلامی ایران باید به پله ای از پیشرفت برسد که به عنوان نمونه کوچکی از جامعه مهدوی به جهان معرفی شود؛از این جهت نمونه سازی جمهوری اسلامی یک رسالت بزرگ برای همه ارکان کشور است.

وی با اشاره به تاریخ شکل گیری بانک ملی ایران و نحوه خدمات رسانی این بانک در تاریخ طولانی آن،گفت: این بانک در همه عرصه ها پیشتاز بوده است و در بسیاری از سال های آغازین فعالیت خود، خلاء بانک مرکزی را با ارائه خدمات مطلوب پر کرده است.

رضایی بیان کرد: با مدیریت صحیح و خردمندانه نجارزاده در بانک ملی ایران شاهد هستیم که علی رغم مشکلاتی که از سال های گذشته وجود داشت، این بانک توانسته است یک جهش مهم را در عملکرد خود به ثبت برساند و امیدوارم این مسیر رو به پیشرفت با سرعت ادامه یابد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکید کرد: بررسی گزارش های بانک ملی ایران درباره میزان نقدینگی  و سپرده ها نشان می دهد این بانک توانسته است با استفاده از اعتمادی که طی دهه های گذشته اندوخته است، به روند مثبت و رو به بهبودی دست یابد.

وی با ابراز امیدواری نسبت به پرداخت بدهی های دولت به بانک ملی ایران گفت: پیش بینی شده است که با پرداخت بدهی دولت به این بانک، زیان های مربوطه جبران شود و منابع  بانک ملی ایران نیز در شرایط مطلوب تری قرار گیرد.

رضایی  با اشاره به افتتاح 10 صرافی بانک ملی ایران در سطح کشور، بیان کرد: این اقدام موجب می شود تا مردم هر شهری بتوانند به سادگی در شهر محل زندگی خود به خدمات صرافی های معتبر بانک ملی ایران دسترسی داشته باشند.

وی ادامه داد:فعالیت صرافی های بانک ملی ایران به معنای این نیست که بخش خصوصی در بازار تحت فشار قرار گیرد و خوشبختانه ظرفیت های خالی فراوانی در  بازار صرافی وجود دارد که بخش خصوصی به خوبی می تواند در آن فعال باشد.

گفتنی است در این مراسم به طور همزمان شعب صرافی بانک ملی ایران در شهرهای اصفهان،بوشهر، ایلام، خوزستان، سیستان و بلوچستان، کرمانشاه، یزد، خراسان رضوی، کردستان و فارس به بهره برداری رسید.
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

کانال تلگرام دیوان اقتصاد صفحه اینستاگرام دیوان اقتصاد
.
.
.
.