عضویت 2200 شرکت در سامانه مناقصات و و مزایده های شرکت چادرملو

عضویت 2200 شرکت در سامانه مناقصات و و مزایده های شرکت چادرملو

با وجود موانع متعدد ناشی از تحریم های اقتصادی، این شرکت توانست بیش از 1 میلیون و 200 هزارتن شمش فولادی به مقاصد مورد هدف صادر نماید.

به گزارش دیوان اقتصاد، در مراسم تودیع و معارفه معاون امور بازرگانی شرکت معدنی و صنعتی چادرملو که با حضور عسکری زاده قائم مقام شرکت و جمعی از مدیران برگزار شد، اطمینان معاون پیشین بازرگانی در گزارشی به عملکرد 3 سال اخیر این معاونت در بخش فروش و خرید شرکت پرداخت گفت: طی 3 سال اخیر علاوه بر فروش محصولات تولیدی در بستر بورس کالا، با وجود موانع متعدد ناشی از تحریم های اقتصادی، این شرکت توانست بیش از 1 میلیون و 200 هزارتن شمش فولادی به مقاصد مورد هدف صادر نماید.

وی همچنین افزود در بخش تأمین و تدارک شرکت  نیز سعی گردید تمامی امور به منظور ایجاد شفافیت از طریق فراخوان های رسمی انجام پذیرد که در این زمینه بیش از 2200 شرکت پس از ارزیابی به عضویت سامانه بازرگانی  شرکت درآمده اند.

در ادامه سعید نادری معاون جدید امور بازرگانی چادرملو نیز اظهار امیدواری کرد بتواند با همکاری تمامی ارکان شرکت در راستای اهداف شرکت گام بردارد.

قائم مقام شرکت نیز ضمن قدردانی و تشکر از زحمات اطمینان در مدت تصدی در این معاونت، برای نادری با توجه به سابقه خوب وی در شرکت تهیه و تولید مواد معدنی و مجتمع معدنی و صنعتی خور و بیابانک در مسئولیت جدید آرزوی موفقیت کرد.
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

کانال تلگرام دیوان اقتصاد صفحه اینستاگرام دیوان اقتصاد
.
.
.
.