پنجمین و ششمین كارگاه‌ پسارویداد همایش بیمه و توسعه 14 آذرماه برگزار می‌شود

پنجمین و ششمین كارگاه‌ پسارویداد همایش بیمه و توسعه 14 آذرماه برگزار می‌شود

پنجمین و ششمین کارگاه‌ پسارویداد همایش بیمه و توسعه در دو نوبت صبح و عصر روز سه‌شنبه 14 آذر ماه 1402 به صورت حضوری و به زبان انگلیسی با ارائه ترجمه همزمان به میزبانی پژوهشکده بیمه برگزار خواهد شد.

به گزارش دیوان اقتصاد، در ادامه برنامه‌های علمی جانبی همایش بیمه و توسعه، 8 کارگاه‌ پسارویداد بین‌المللی توسط اساتید، صاحب‌نظران و مدیران ارشد حوزه بیمه، تکافل و مالی اسلامی از کشورهای مالزی، اندونزی، امارات متحده عربی و ترکیه، طی روزهای 14 تا 18 آذرماه 1402 در نوبت صبح از ساعت 08:30 تا 11:30 و در نوبت بعد از ظهر از ساعت 13:30 تا 16:30 به صورت حضوری، به زبان انگلیسی و با امکان ترجمه همزمان در سالن شهید مطهری پژوهشکده بیمه برگزار خواهد شد.

در روز سه‌شنبه 14 آذرماه 1402 و در اولین روز از برگزاری این کارگاه‌ها، در نوبت صبح از ساعت 08:30 تا 11:30 کارگاه‌آموزشی «یک چارچوب نظارتی مقرراتی جامع تکافل خرد در مالزی»با محورهای «عملکرد تکافل خرد در مالزی» و «شبه تکافل خرد» توسط فوزیلا صالح استاد تمام دانشگاه سلطان زین‌العابدین مالزی برگزار خواهد شد.

در نوبت بعد از ظهر نیز از ساعت 13:30 تا 16:30 کارگاه آموزشی «بررسی انگیزه جشن‌های هزاره به منظور مشارکت در مدل تکافل وقف نقدی: یک کمک مالی برای قربانیان بلایای طبیعی» با محورهای «نیازهای ابزار نوآورانه و مدرن مالی اجتماعی اسلامی»، «قدرت بالقوه و پنهان وقف» و «پایداری الگوی ترکیبی وقف-تکافل» توسط، انورالله پیچای دانشیار دانشگاه علوم مالزی در سالن شهید مطهری پژوهشکده بیمه برگزار خواهد شد.
حضور در کارگاه‎‌های پسارویداد روزهای 14 تا 18 آذرماه برای عموم آزاد و منوط به هماهنگی با اداره آموزش و پژوهش پژوهشکده بیمه از طریق شماره تماس 22084084 داخلی 223 است.

همچنین به تمامی شرکت‌کنندگان در کارگاه‌های آموزشی پسارویداد همایش بیمه و توسعه گواهی حضور اعطا می گردد.
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

کانال تلگرام دیوان اقتصاد صفحه اینستاگرام دیوان اقتصاد
.
.
.
.