گشایش چهارمین نمایشگاه کتاب کیش

گشایش چهارمین نمایشگاه کتاب کیش

چهارمین دوره از نمایشگاه بزرگ کتاب کیش با عرضه بیش از 20 هزار عنوان کتاب در فضایی به وسعت هفت هزار متر مربع از ساعت 19 امروز شنبه 5 اسفند در محل نمایشگاه بین المللی کیش افتتاح می شود.
 

به گزارش دیوان اقتصاد، در راستای توسعه و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی «چهارمین نمایشگاه کتاب کیش» با بهره‌گیری از ظرفیت ناشران و انجمن‌‌های تخصصی نشر سراسر کشور از5 تا 11 اسفند در محل نمایشگاه بین المللی کیش برگزار می شود.

در این رویداد بیش از20هزار عنوان کتاب و تازه‌های نشرکشور از 300 ناشر در حوزه های کتاب های عمومی،کودک و نوجوان، کمک آموزشی، زبان، دانشگاهی و دیجیتال به بازدید کنندگان عرضه خواهد شد.

یکی از ویژگی های این نمایشگاه ارائه تخفیف 50 درصد برای کیشوندان برای خرید کتاب تا سقف 400 هزار تومان است و برای خرید بیش از سقف 400 هزار تومان، تخفیف 5 درصدی در نظر گرفته شده است که برای برخورداری از این تسهیلات همراه داشتن کارت کیشوندی یا کارت ملی الزامی است.

بر اساس این گزارش، "چهارمین نمایشگاه کتاب کیش" به صورت هایپری (فروش متمرکز) اجرا می شود؛ به گونه ای که مراجعه کنندگان برای سهولت بیشتر به صورت فروشگاهی کتاب های مورد علاقه خود را انتخاب و در یک صندوق واحد، هزینه آن را پرداخت می کنند.

برای رفاه حال بازدید کنندگان از نمایشگاه، وسایل نقلیه عمومی از چهار منطقه سفین مقابل خاتم الانبیا، مقابل پارس خلیج، شهرک نوبنیاد میدان بهارستان و شهرک صدف مقابل مسجد امام حسن مجتبی ( ع) در دو نوبت ساعت 18 و 19برای رفتن به نمایشگاه و ساعت 21 و 22 برای بازگشت از نمایشگاه آماده خدمات دهی هستنداین رویداد همه روزه از ساعت 10 تا 22 پذیرای علاقه مندان است.
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

کانال تلگرام دیوان اقتصاد صفحه اینستاگرام دیوان اقتصاد
.
.
.
.