رشد ۳۱۰ درصدی سود بیمه گری بیمه آرمان

رشد ۳۱۰ درصدی سود بیمه گری بیمه آرمان

سود ناخالص ناشی از فعالیت‌های بیمه‌ای بیمه آرمان در بهار ۹۹با رشدی ۳۱۰ درصدی نسبت به بهار ۹۸ روبرو بوده است.

به گزارش دیوان اقتصاد،بنابر تحلیل منتشره شده از سوی پایگاه خبری بانک و بیمه؛ تازه‌ترین گزارش حسابرسی نشده شرکت بیمه آرمان نشان می‌دهد که این شرکت روند سود آوری خود را ادامه می‌دهد و در بهار امسال ۱۵۷ هزار و ۸ میلیون ریال سود شناسایی کرده که سود هر سهم این شرکت ۱۰۵ ریال برآورد شده است.

این در حالی است که در بهار سال گذشته شرکت بیمه آرمان با زیان ۳۴ هزار و ۶۹۰ میلیون ریالی مواجه شده و به ازای هر سهم ۲۳ ریال زیان شناسایی کرده بود. شرکت یادشده در سه ماهه نخست امسال موفق شده تا درصد بیشتر نسبت به مدت مشابه پارسال، حق بیمه تولید کند به نحوی که حق بیمه تولیدی شرکت بیمه آرمان از یک هزار و ۶۴ میلیارد و ۹۰۳ میلیون ریال در بهار پارسال به رقم یک هزار و ۱۲۴ میلیارد و ۲۷۰ میلیون ریال افزایش یافته است. البته درآمد حق بیمه این شرکت در این مدت یک درصد کمتر از بهار پارسال بوده و میزان درآمد بیمه آرمان در بهار امسال یک هزار و ۷۰ میلیارد و ۳۰۲ میلیون ریال برآورد شده است.

این گزارش می‌افزاید: سود ناخالص ناشی از فعالیت‌های بیمه‌ای بیمه آرمان در بهار امسال با رشدی ۳۱۰ درصدی نسبت به بهار پارسال بالغ بر ۳۰۵ میلیارد و ۶۷ میلیون ریال بوده در حالی که فصل بهار پارسال این شرکت از محل فعالیت‌های بیمه‌ای تنها ۷۴ میلیارد و ۴۱۰ میلیون ریال سود شناسایی کرده بود.
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

کانال تلگرام دیوان اقتصاد صفحه اینستاگرام دیوان اقتصاد
.
.
.
.